Çözüldü CoD: MW 3 Türkçe yama nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ashley888

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar MW 3 için Türkçe dublaj var mı internetteki videolarda olmuyor var ise atabilir misiniz?

Çözüm
Türkçe yaması yok bildiğim kadarıyla, sadece dublaj mevcut. Hatta dublaj da bile alt yazı seçeniğinde Türkçe şekilde oynayamıyorsunuz.

Dublaj yaması;

Türkçe yaması yok bildiğim kadarıyla, sadece dublaj mevcut. Hatta dublaj da bile alt yazı seçeniğinde Türkçe şekilde oynayamıyorsunuz.

Dublaj yaması;

Çözüm

Dublaj yaması;

Teşekkürler.

Türkçe alt yazı bulunmuyor. Yani ben bulamadım. Ama Türkçe dublajlı hali bence çok güzel. Korsan olan oyun versiyonuna kursbilşyordum ama orijinal versiyonuna kurulur mu bilmiyorum. Oyun dosyasını seçip kuruyorsun.

Türkçe alt yazı bulunmuyor. Yani ben bulamadım. Ama Türkçe dublajlı hali bence çok güzel. Korsan olan oyun versiyonuna kursbilşyordum ama orijinal versiyonuna kurulur mu bilmiyorum. Oyun dosyasını seçip kuruyorsun.

Şu an @GFYT @xRenpy attıkları dublajı kuruyorum oyun orijinal olursa yazarım.

Hocam orjinal dilinde bitirdiniz mi? Eğer bitirmediyseniz İngilizce şekilde de bitirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Oyunun çok büyük bir kitlesi yurtdışında olduğundan çok kaliteli meem'ler ve muhabbetler dönebiliyor.

Geri
Yukarı