CoD: MW Remastered beğenmedim

Arkadaşlar oyunda silah çeşitliliği çok az ve olan silahlar da çok kötü. Mekanikler de berbat. Eski oyun diye bir şey demezdim ama Remastered bu tek yaptıkları şey grafikleri iyileştirmek mi? Elimde M4A1 var sanki boncuk atıyorum adamlar ölmüyor. Adamı vurduğumda hiçbir şey olmuyor ben 2 mermi yediğimde nişan alamayacak kadar sarsılıyorum. Kafadan vurmaya çalışsam mermi isabetli gitmiyor. Keskin nişancılar desen vuruş hissi sanki hiç yok gibi. Birkaç görev dışında taktiksellik hissi zaten hiç yok Battlefield gibi savaşıyoruz. Oyun hiç beklentimi karşılamadı. Bilgisayarım MW 2019 ve üstünü kaldırmadığı için eskisini oynamaya karar verdim. Kaldırsa bile fiyatlar o kadar pahalı ki alamazdım. Dediğim gibi beklentimi karşılamadı. 200 liraya MW2 Remastered alıp onu bitirdikten sonra 3. oyuna başlayacaktım ama vazgeçtim. Sizce oyun nasıl? Ben yeni oyunlara alışık olduğum için mi beğenemedim?
Eleştirilerin çok saçma bir uçak niye yüzmüyor demek ile aynı gerçi manyak ruslar yaptı ama uçak suda yüzmed remastered oyundanda ne kadar iyibir remastered diye bahsedersin bu remake degil 2007 deki aynı oyunun animasyon ve grafik dkleyip bide ses ekleyip koymuş remastered bu demek definite editions lar ise genellike orginalina sadık kalınarak yapılan oyunlar remake ler is yeniden yapımdır ayrica vurus hissi berbat tum cod bf lerin vuruş hissi vuruş hissi diyorsan doom eternal ve resident evil 2 oyna bu oyunlarda attigin her mermi et kopariyor dusmanin saldirgankik kapasitesini duşuuruyor call of duty de boyle bir durum yok tüm cod ve bf oyunlari burus hisleri rezalettir taktiksellik yoktur taktik seviyorsan hell at lose oyna tattik de var vuruş hisside silahin gucunu hissediyorsun

Bu dediklerinin hepsi olsa Remastered degil remake olur. Adamlar da Remastered bir oyun yaptığına göre ve grafiklerin, animasyonların ilk oyundan farklı olduğuna göre bir sorun olmamalı. Vuruş hissi, mekanik istiyorsanız MW 2019 oynayın.

Arkadaşlar oyunda silah çeşitliliği çok az ve olan silahlar da çok kötü. Mekanikler de berbat. Eski oyun diye bir şey demezdim ama Remastered bu tek yaptıkları şey grafikleri iyileştirmek mi? Elimde M4A1 var sanki boncuk atıyorum adamlar ölmüyor. Adamı vurduğumda hiçbir şey olmuyor ben 2 mermi yediğimde nişan alamayacak kadar sarsılıyorum. Kafadan vurmaya çalışsam mermi isabetli gitmiyor. Keskin nişancılar desen vuruş hissi sanki hiç yok gibi. Birkaç görev dışında taktiksellik hissi zaten hiç yok Battlefield gibi savaşıyoruz. Oyun hiç beklentimi karşılamadı. Bilgisayarım MW 2019 ve üstünü kaldırmadığı için eskisini oynamaya karar verdim. Kaldırsa bile fiyatlar o kadar pahalı ki alamazdım. Dediğim gibi beklentimi karşılamadı. 200 liraya MW2 Remastered alıp onu bitirdikten sonra 3. oyuna başlayacaktım ama vazgeçtim. Sizce oyun nasıl? Ben yeni oyunlara alışık olduğum için mi beğenemedim?

Ben 25 TL'ye aldım eski oyununu bence mantıklıda yapmışım çünkü hikaye kısa ve dediğiniz gibi az silah var hikayede kötüydü şahsen Battlefield 4 daha güzeldi

Remastered çoğu oyun firması için= Görselliği 1080P yap, daha fazla hata ekle ve piyasaya yüksek fiyattan sunup beleş para kaldır demektir. Örnek: Sony(Last of Us Remastered), Ubisoft(AC 3 Remastered)
Activision yine iyilik yapıp zaten az hata barındıran bir oyunda var olan küçük hataları gidermekle birlikte oyunu 1080P yapmanında ötesinde görselliğini de yeniliyor. Fakat oynanışı yenilemiyor. Zaten oynanışı ve hikâyeyi yenilemek demek Remake yani yeniden yapım demektir. Yani 2016 görselliğinde 2007 oyunu oynadığını bilmen lazım.
Hocam konuyu yeni gördüm Last of Us remastered PS için mükemmel.

Geri
Yukarı