CoD MW ve RDR2 çok pahalı

Call of Duty MW 2019 VPN ile Rusya uzerinden alirsan daha ucuz. Ben öyle almıştım 133TL'ye.
Screenshot_20200912-084945_Yap Kredi Mobil.jpg

MW 'ı Rus Vpn ile satın alabilirsin 1800 RUB a geliyordu zamanında ben aldığımda .Diğer oyunlar için bir şey diyemeyeceğim oyunlar pahalı değil senin paran değersiz. Maalesef adam oyunu satıp Türk lirası kazanmıyor dolar yada Euro kazanıyor.

Oyunu belli bir süre kiralama imkanı da sunulmalı artık. Mesela ben oyunun hikaye modunu oynayıp bitirip sileceğim. Niye fazla para vereyim ki? Tabi ülkemizdeki ekonomi yüzünden bir oyun alırken yüz kere düşünüyoruz o da ayrı konu...
Hocam kiralama olabilir bence de ama bir sefere mahsus olmalı ve hikayeyi bitirecek kadar olmamalı. Öyle olursa satışlar çok baltalanır bence. Eskiden oyunların demosu oluyordu ama artık uğraşmıyorlar, malesef.

RDR2 300 TL hadi kabul edebilirim çok baba bir oyun çünkü ama CoD için 500 TL gerçekten yazık. Bilgisayar topluyorsun dişinden tırnağından ayırarak sonra bir de oyunlara bu kadar para yatırmak da ne biliyim...

Hocam kiralama olabilir bence de ama bir sefere mahsus olmalı ve hikayeyi bitirecek kadar olmamalı. Öyle olursa satışlar çok baltalanır bence. Eskiden oyunların demosu oluyordu ama artık uğraşmıyorlar, malesef.

RDR2 300 TL hadi kabul edebilirim çok baba bir oyun çünkü ama CoD için 500 TL gerçekten yazık. Bilgisayar topluyorsun dişinden tırnağından ayırarak sonra bir de oyunlara bu kadar para yatırmak da ne biliyim...
Aynen dediğin gibi. Zar zor bilgisayar topladım ama oyun oynayamiyorum. 500tlyi oyuna verecegime bir ssd daha alirim. EA Playi kesfedince biraz oynama imkanim oldu son zamanlarda ama o da belli oyunlar zaten. Bu tarz EA play gibi hizmetler daha yaygınlaşmalı bence.

@K E D Y bence EA Play, Game Pass gibi hizmetler gelecekte standartlaşacak zaten. Google olsun, Microsoft olsun hepsi az para ama düzenli para sistemine geçiyor. Bu sayede hem şirketlere sürekli para giriyor hem tüketici rahat ödüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı