CoD: MW Warzone mouse takılma sorunu

yessir123

Kilopat
Daha fazla  
Diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok bazenleri oyundayken mouse kaydırmaya çalıştığım zaman lag oluyormuş gibi yavaş hareket ediyor ve oyunda sensivity ayarım 20'lerde 5 veya 6'ya alsam yavaşlıktan oynanmıyor herhangi bir ayarı mı kapatmam lazım anlamadım. Sistemim aşağıdaki gibi;
  • MSI RX 480 8 GB.
  • i5 7400.
  • 16 GB 2133MHz DDR4 RAM.
  • 128 GB SSD.
  • AOC G2460PF 144Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun daha yeni çıktı dostum hatalar olabilir yakın zamanda kökten hallederler diye düşünüyorum. Aynı problemler PUBG'de de yaşanmıştı insanlar hatalardan forumlara ağlıyorlardı.
Belki arkaplandaki bir uygulama bu sorunu yaratıyor olabilir.
Belki oyun ile herhangi bir antivirüs uyumsuzluk yaşıyor olabilir.

Baya saçma ama görev yöneticisinden önceliğini yüksekten normale çekince düzeliyor(bende düzeldi en azından). Biraz fps kaybı oluyor sanırım ama hiç oynayamamaktan iyidir.

Diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı yok bazenleri oyundayken mouse kaydırmaya çalıştığım zaman lag oluyormuş gibi yavaş hareket ediyor ve oyunda sensivity ayarım 20'lerde 5 veya 6'ya alsam yavaşlıktan oynanmıyor herhangi bir ayarı mı kapatmam lazım anlamadım. Sistemim aşağıdaki gibi;
  • MSI RX 480 8 GB.
  • i5 7400.
  • 16 GB 2133MHz DDR4 RAM.
  • 128 GB SSD.
  • AOC G2460PF 144Hz 1ms.

1050 Ti i5 7300HQ 16 GB RAM benim ki laptop touch padi oynatıyorum sorun olmuyor ancak normal mouse ile oynanmıyor

Bu sorunun sistemsel olduğunu açıkçası hiç düşünmüyorum çünkü yabancı forumlar'da gezdiğim de 2080 Tİ olan adam bile sitem ediyordu :) Ben sizlerin sunduğu çözümleri denedim fakat bir çözüm alamadım kendi kendime şöyle bir şey buldum. Oyun ayarlarını nasıl kayıt edersem edeyim yine de her oyunu açtığım da "Fullscreen Borderless" olarak açılıyor ben oyuna girmeden önce "Fullscreen" olarak yaptığım zaman herhangi bir problem yaşamıyorum.Gayet mouse aktif olarak hızlı hızlı sağa sola çevirebiliyordum haha umarım sizde de işe yarar. İyi oyunlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    327 KB · Görüntüleme: 126
1050 Ti i5 7300HQ 16 GB RAM benim ki laptop touch padi oynatıyorum sorun olmuyor ancak normal mouse ile oynanmıyor
Aynı özellikler pc lerimizin ve sorun hala devam etmekte bende çözğm bula bildin mi. Format attım 1 2 gğn düzeldi şuan yine aynı
Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum çözğm odaklı yazılanları denedim fakat düzelme olmadı. En son format attım fakat 2 gün oynaya bildikten sonra tekrar aynı sorun baş göstermeye başladı. Lütfen yardım edin

Aynı özellikler pc lerimizin ve sorun hala devam etmekte bende çözğm bula bildin mi. Format attım 1 2 gğn düzeldi şuan yine aynı
Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum çözğm odaklı yazılanları denedim fakat düzelme olmadı. En son format attım fakat 2 gün oynaya bildikten sonra tekrar aynı sorun baş göstermeye başladı. Lütfen yardım edin

Ben de çok uzun zaman uğraştım ama öncelik ayarını yukarıda yazdığı gibi normal'e getirince düzeldi. Gerçi onu kalıcı yapabilme imkanı var mı bilmiyorum oyunu her açtığımda görev yöneticisine girip her seferinde normal'e alıyorum.

Onun haricinde herhangi bir program üzerinden oyun modu falan açıksa kapatmanı önerebilirim. Ne biliyim belki bir etkisi olur.

Ben de çok uzun zaman uğraştım ama öncelik ayarını yukarıda yazdığı gibi normal'e getirince düzeldi. Gerçi onu kalıcı yapabilme imkanı var mı bilmiyorum oyunu her açtığımda görev yöneticisine girip her seferinde normal'e alıyorum.

Onun haricinde herhangi bir program üzerinden oyun modu falan açıksa kapatmanı önerebilirim. Ne biliyim belki bir etkisi olur.
dostum ben oyuna girdiğimde bakıyorum ve görev yöneticisinde hep normalde gözüküyor zaten. anlamarıgım şey bazen oluyor kasma bazende hiç birşey olmadan devam ediyorum cok can sıkıcı bır duum en kötü ayarlara getirdim oyunu fakat oda etki yapmıyor. ki uzunca bir süre daha yuksek ayarlarda 1 2 ay kasma olmadan oynuyordum bu son 2 3 haftadır sadece format atınca duzelıyor oda bır kac gunluk cok sacma

Yeni konular

Geri
Yukarı