CoD MW2 alınır mı?

Dermandede

Hectopat
Merhaba. Steam'da indirimde olan CoD MW2 alınır mı? Ağırlıklı olarak multiplayer oynayan birisiyim halihazırda Cold War oyununa sahibim ama Battle net üzerinden aldığım için Steam kütüphaneme ekleyemiyorum hem Steam kütüphanesine eklenmesi açısından hem de yeni olan CoD MW2 alınır mı sizce? Hazır indirimdeyken tavsiye ricadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben konsol üzerinde oynadım ve beğenmedim. 2019 oyunu daha iyi geldi bana ama illa multiplayer oyun olsun istiyorsanız tercih edilebilir.

Bir oyuna 600 verilmez. (Elden Ring hariç) Bu arada MW1 sık sık indirimle 300 lira oluyor, indirime girerse alınabilir bence.

O da 1000 liraya çıkmış 🤦‍♂️. Valla ekonomiye ağıza alınmayacak şeyler yapmak istiyorum.

Merhaba, indirime giren CoD MW2 alınır mı? Cold War oyununa sahibim ama Battle.net üzerinde olduğu için bir tanede Steam'de olsun istiyorum. Ağırlıklı olarak Online oynuyorum. Tavsiye eder misiniz? Alınır mı?
Ek olarak Ryzen 7 4800H ve RTX 3050 Ti ekran kartına sahibim. FPS sorunları yaşar mıyım?

Aynı şekilde ben de almayı düşünüyorum. Oynayan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Hocam Steam üzerinden bir sayfa dolusu inceleme okudum da alınmaz bence ya. İndirime girince MW1 (2019) alın geçin. BOCW ve MW1 net çok daha iyi bu oyundan.

Son düzenleme:
Aynı şekilde ben de almayı düşünüyorum. Oynayan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Hocam Steam üzerinden bir sayfa dolusu inceleme okudum da alınmaz bence ya. İndirime girince MW1 (2019) alın geçin. Bocw ve MW1 net çok daha iyi bu oyundan.

Cold War zaten sahibim ama Battle.net üzerinde. Bir tanede Steam de olsun hem de güncel diye düşünmüştüm.

Cold War zaten sahibim ama Battle.net üzerinde. Bir tanede Steam de olsun hem de güncel diye düşünmüştüm.

Hocam arkadaşın dediğine bakmayın oynamadım ama alınır hikayesi falan güzel
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaz indirimi de yaklaşıyor tekrardan indirime girer mi sizce beklenmeli mi yoksa alınmalı mı? 100 TL bakiyem mevcut Steam üzerinde 500 TL gibi bir rakam ekleyeceğim tekrardan bu fiyatlara iner mi sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı