Çözüldü CoD MW2019 "installing shaders to optimize performance during gameplay %7" kısmında takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

lavinias

Decapat
Oyuna giriyorum. Her girdiğimde shader yüklüyor. Bu sefer de yüklerken hep %7'de kalıyor. Oyunu sil yükle yaptım. Dosyaları doğruladım 100 GB tekrardan indirdi.
Böyle oluyor.

1695572517496.png

2. defa dosyaları doğruladım. Yine 100 GB bir şey indiriyor.
Virüs programı ESET kullanıyorum.

Sistemin yeterli. Önceden 25 saat oynamıştım.

Aynı konudan bir tane daha varmış. Fark etmemişim.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyuna girmeden önce tüm grafikleri en düşüğe aldıktan sonra oyuna gir, oyun içindeyken grafikleri tekrar istediğin gibi ayarla.
Oyunu dün satın aldım, almaz olaydım. 2 kere sildim yükledim + doğrulama yaptım olmadı, ayarları Low'a alıp girmeyi denedim girmedi, restart shader installation yaptım gene olmadı. İşin garip tarafi 3 yıldır aynı sorun devam ediyormuş aldığıma bin pişman oldum

Arkadaşlar selam. Ben de oyunu yükledim fakat yukarıdaki olay başıma geldi.
"İnstalling shaders to optimize performance during gameplay" mesajı beliriyor ve yüzde 7 de takılı kalıyor. İnternette çok araştırma yaptım falan ama ne yaptıysam sorunu çözemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Arkadaşlar selam. Ben de oyunu yükledim fakat yukarıdaki olay başıma geldi.
"İnstalling shaders to optimize performance during gameplay" mesajı beliriyor ve yüzde 7 de takılı kalıyor. İnternette çok araştırma yaptım falan ama ne yaptıysam sorunu çözemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Ben arkadaşın dediği gibi yaptım. GeForce Experience üzerinden ilk oyunun grafiklerini en düşüğe alıp sonra oyuna giriyorum. Oyuna girdikten sonra shader yüklemeleri tamamlanınca grafikleri tekrar ultraya alıp oyunu oynuyorum.

Geri
Yukarı