COD MW3 vs. Black Ops 1

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Xbox 360 için kutulu oyun alacağım 2. el ama param sadece 1 oyuna yetiyor. MW1 ve MW2'yi PC üzerinden bitirmiştim. Geriye sadece MW3 kaldı. Para az olunca daha uzun soluklu bir oyun almak istiyorum. Black Ops 1, MW3'e göre daha mı uzun, güzel sizce? Yoksa ilk 2 oyunu oynamışken 3'ü alıp seriyi bitireyim mi?

Malum yol kullanabilirsin aslında, çünkü bu yolun o ile hiçbir farkı yok.

Neyse, hangisi daha iyi diye sorarsak. Karakterleri, senaryosu, bölüm tasarımları ile Black Ops 1 çok daha iyi bir oyun hocam.

Xbox 360 için kutulu oyun alacağım 2. el ama param sadece 1 oyuna yetiyor. MW1 ve MW2'yi PC üzerinden bitirmiştim. Geriye sadece MW3 kaldı. Para az olunca daha uzun soluklu bir oyun almak istiyorum. Black Ops 1, MW3'e göre daha mı uzun, güzel sizce? Yoksa ilk 2 oyunu oynamışken 3'ü alıp seriyi bitireyim mi?

Bana Black Ops 1'in hikayesi daha iyi gelmişti Black Ops alırsan Online ve zombi moduda var Gold üyeliğin varsa kesinlikle bakmalısın.

Hocam bir de eski Xbox hesabımı satıyorum (paylaşımlı):
-Far Cry 4
-Forza Horizon 2
-Assassin's Creed 2
-Witcher 2
İlgilenirseniz yazabilirsiniz.
Bunun gibi elimde çok fazla hesap var.

Malum yol kullanabilirsin aslında, çünkü bu yolun o ile hiçbir farkı yok.
Konsol kırık veya JTAG'li değil. Ek olarak koleksiyon yapmak istiyorum.
Hocam bir de eski Xbox hesabımı satıyorum (paylaşımlı):
-Far Cry 4
-Forza Horizon 2
-Assassin's Creed 2
-Witcher 2
İlgilenirseniz yazabilirsiniz.
Bunun gibi elimde çok fazla hesap var.
Hayır hocam, teşekkür ederim. Hesap alma gibi fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı