CoD oyunu önerisi

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 293

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, çok eskiden CoD: Mw serisini bitirmiştim, bugünlerde tekrar bitirdim ve bu gün oynadığım çoğu FPS oyunundan daha çok zevk aldım. Belki benzer bir deneyim yaşarım diye CoD Black Ops'a başlamak istemiştim fakat pek önerilmeyen bir seri, bu bağlamda başlamayı düşünmüyorum. Çok eski olmayan önerebileceğiniz sinematik CoD oyunu var mıdır?

Selam, çok eskiden CoD: Mw serisini bitirmiştim, bugünlerde tekrar bitirdim ve bu gün oynadığım çoğu FPS oyunundan daha çok zevk aldım. Belki benzer bir deneyim yaşarım diye CoD Black Ops'a başlamak istemiştim fakat pek önerilmeyen bir seri, bu bağlamda başlamayı düşünmüyorum. Çok eski olmayan önerebileceğiniz sinematik CoD oyunu var mıdır?
Tabi ki de Black Ops . 😀 Ama World At War serisine bakabilirsiniz .

CoD 2'yi önerebilirim. Biraz eski olabilir ama mükemmel bir oyun. Hemde düşük sistemli. Ve hala daha büyük bir oyuncu kitlesi var.

CoD 2'yi önerebilirim. Biraz eski olabilir ama mükemmel bir oyun. Hemde düşük sistemli.

Güzel denilebilecek bir sistemim var zaten.

GPU: 1650S.
CPU: 1600 AF.
RAM: Corsair Vengeance LPX 8X2.

Eski oyunlarda yeni sistemler uyumsuz olabiliyor, sıkıntı yaşamak istemediğim için daha çok en az PS3 jenerasyonunun sonlarına doğru çıkmış oyunlara bakıyorum.

Güzel denilebilecek bir sistemim var zaten.

GPU: 1650S.
CPU: 1600 AF.
RAM: Corsair Vengeance LPX 8X2.

Eski oyunlarda yeni sistemler uyumsuz olabiliyor, sıkıntı yaşamak istemediğim için daha çok en az PS3 jenerasyonunun sonlarına doğru çıkmış oyunlara bakıyorum.
Tamam.

Black Ops'u oynamalısınız. Black Ops 2'yi oynamasanız da olur hikayeleri pek bağlantılı değil.

WW2'yi de oynamanızı öneririm. Orijinal oynayacaksanız şu anki satış fiyatıyla almanızı pek önermem çünkü hikayesi çok kısa. Oynadığım en iyi CoD oyunu diyebilirim.

Infinite Warfare ve Black Ops 3'u oynamanızı önermem.

Black Ops'u oynamalısınız. Black Ops 2'yi oynamasanız da olur hikayeleri pek bağlantılı değil.

WW2'yi de oynamanızı öneririm. Orijinal oynayacaksanız şu anki satış fiyatıyla almanızı pek önermem çünkü hikayesi çok kısa. Oynadığım en iyi CoD oyunu diyebilirim.

Infinite Warfare ve Black Ops 3'u oynamanızı önermem.

Black Ops 3 hikayesi kötü ama Multiplayer ve zombi modu harika.

Geri
Yukarı