CoD s&D tadında oyun önerisi

prophet '

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Merhabalar canım CoD s&D tadında bir oyun çekiyor. Aslında BO2 var ama Online cidden az ve çok fazla hile var. Eski oyunlarında Online sayılarına güvenmiyorum. Tavsiyesiyelerinizi bekliyorum :).

Son düzenleyen: Moderatör:
OO bro aradığım oyuncusun,hayatımı CoDa vermiş birisi olarak ve CODLEAGUE takipçisi olarak Cold War çıkmasına 1 hafta olmasına rağmen hala deli gibi MW CDL S&D atıyorum,gerçi ben CoDdan başka oyun oynamıyorum zaten ama :)))

OO bro aradığım oyuncusun,hayatımı CoDa vermiş birisi olarak ve CODLEAGUE takipçisi olarak Cold War çıkmasına 1 hafta olmasına rağmen hala deli gibi MW CDL S&D atıyorum,gerçi ben CoDdan başka oyun oynamıyorum zaten ama :)))
Ekonomik durumum iyi olsa hayatımı CoD gömmeye hazırım ama hala CoD 4 ve CoD BO2 oynuyorum :D. Önerebileceğiniz alternatif bir oyun var mı ?

Ekonomik durumum iyi olsa hayatımı CoD gömmeye hazırım ama hala CoD 4 ve CoD BO2 oynuyorum :D. Önerebileceğiniz alternatif bir oyun var mı ?
Valla hocam BO2yi ben de oynamayı çok istiyorum ama serverları kapatmadıkları halde giremiyorum maç bulmuyor kalıyor öyle 10 saat.Onun dışında kesinlikle bf oynayabilirsin ama cod tadı vermez bf coddan çok daha gerçekçidir simülasyon oyunudur herkese hitap etmeyebilir.R6 yı çok övüyorlar ama cod tadını aldıktan sonra onu seveceğini pek sanmıyorum,ne desem boş yani.

Hocam 80 saat BF4 gömdüm yetti o artık biraz daha hızlı bir şeyler arıyorum :).

Onuda oynadım ama cidden pusuyumda adam vurayım oyunları benlik değil. Sanırım şimdilik oyumu Apex Legend'dan yana kullanıcam.
yani warzone oynayabilirsin ama warzone pek sarmayabilir azıcık biriktir yılbaşı indiriminde çek oynayalım cold warı hacı akarız.

yani warzone oynayabilirsin ama warzone pek sarmayabilir azıcık biriktir yılbaşı indiriminde çek oynayalım cold warı hacı akarız.
Çok isterdim ama ekran kartım Warzone için bile yeterli değil :). Yeni ekran kartına geçtiğimde Cold War satın almayı cidden istiyorum. Satın aldığım zaman akarız hocam :).

Geri
Yukarı