CoD serisinin fiyatı yaz indirimlerinde tekrar düşer mi?

Bir de hikaye için mi alıyorsunuz? Çoğu DLC online için sadece ana oyunları alsanız hikaye için yeterli daha ucuz olur.
Evet hocam, tamamen hikaye için alacağım. Online tarafta zaten aktif şekilde MW multiplayer oynuyorum. Dediğiniz gibi DLC story mod’a etki etmiyor ise almayalım.

DLC'lerin çoğunu almanıza gerek yok o zaman. Boşuna para veriyorsunuz. Paket olarak alınıp daha ucuza gelirse onu bilemiyorum.
DLC’ler Franchise collection paketinde çıkarılmıyor maalesef. Tek tek alsak da oyunlar daha pahalıya gelmez mi? Pek anlamadım bu paket işinden bir şey.

DLC’ler Franchise collection paketinde çıkarılmıyor maalesef. Tek tek alsak da oyunlar daha pahalıya gelmez mi? Pek anlamadım bu paket işinden bir şey.
Deneyebilisin sadece ana oyunları ekleyip. Bir de verdiğim linktekileri önce ekle sonra geri kalanların sadece ana oyunlarıni ekle. Fiyatı karşılaştır.

Deneyebilisin sadece ana oyunları ekleyip. Bir de verdiğim linktekileri önce ekle sonra geri kalanların sadece ana oyunlarıni ekle. Fiyatı karşılaştır.
Attığınız linke göre paketlerle beraber world at war ve mw remasterd geliyor. Onlar eklenmeden durum aşağıdaki gibidir ;
IMG_1508.png

Evet CoD 1-2-3 mevcut. Advanced Warfare de ekleyip satın alım yapayım o zaman hocam. Diğer konuda yanında geliyor denen o 2 oyunda gelmez ise artık ekstra satın alım yapalım.
Oyunlardaki DLC'lere yine bir göz gezdirin. Zombi modu veya dikkatinizi çekecek bir şey olur. Ben olsaydım sadece hikaye için bunları alırdım. Gerisi sizin bileceğiniz iş.

Geri
Yukarı