CoD tarzı oyun önerisi

Çokta önemli bir şey değil bence ayrıca onu bilmeyen oyuncu yok bende TikToktan spoiler yemiştim.

@Melys Elder Ring indirdim (yeşilden) bakayım bir deneyeceğim şimdi.
Hocam yeşilden başıma iyi şeyler gelmedi umarım bir şey olmaz ben daha oynamadım Elden Ring o fiyat benim verebileceğim bir fiyat değil :D.

Çünkü ilk boss kesmeniz gereken bir boss değil. ELDEN RING alıştığınız ve bildiğiniz oyunlardan değil.
İlk boss dediğim onu biliyorum orada öldüm zaten 2. boss ta diyelim adamlar 1 tane vuruyor ölüyorsun direk Souls tarzı deniyor sanırım hiç oynamamıştım hayatımda.

Umarım bir gün bende oynayabilirim şu kur ile biraz zor ama neyse.

Ne sıkıntısı çektiniz ki yardımcı olayım.

İlk boss dediğim onu biliyorum orada öldüm zaten 2. boss ta diyelim adamlar 1 tane vuruyor ölüyorsun direk Souls tarzı deniyor sanırım hiç oynamamıştım hayatımda.

Ne sıkıntısı çektiniz ki yardımcı olayım.
2.boss dediğiniz altın zırhlı atlı boss ise, o da kesmeniz gereken bir boss değil. Oyun biraz keşif yapın sonra o arkadaşın üstesinden gelin istiyor. Souls oyunlarında bir bölgede zorlanıyorsanız alternatif yollar denemelisiniz. ELDEN RING end-game içeriği dışında Souls oyunları arasında en kolay olanı.

2.boss dediğiniz altın zırhlı atlı boss ise, o da kesmeniz gereken bir boss değil. Oyun biraz keşif yapın sonra o arkadaşın üstesinden gelin istiyor. Souls oyunlarında bir bölgede zorlanıyorsanız alternatif yollar denemelisiniz. ELDEN RING end-game içeriği dışında Souls oyunları arasında en kolay olanı.
Atlı değil hocam şövalye gibi bir şey mağarada duruyor koca kılıçlı oyuna daha silmedim belki bakarım bir daha. Çok kontrol tuşu iksir falan muhabbeti var alışmak lazım.

Teşekkür ederim yardımlık bir şey yok aslında Elden Ring indirimi bekliyorum forumdaki bir çok kişi gibi :D.
Yeşilden sıkıntı yaşadım dediniz ya o anlamda dedim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı