CoD Vanguard hafta sonu boyu ücretsiz!

@Paul Walker oyun ilerlemeniz kaldığı yerden devam edecek yani oyunu satın almaya karar verirseniz kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Yok onu demiyorum şimdi indirdim ben oyunu 4 gün ücretsiz oynadım sonra ücretli oldu oyin dosyaları indi bende ne oluyor onlara oyun bende olmuş oluyor.

Birkaç gündür oyun hakkında yapılan incelemeleri falan hep izliyordum fakat bir türlü EA Play gibi bir deneme süresi sunması yok diye karar veremiyordum. Bu ücretsiz deneme süresi çok iyi geldi, Allahtan başka bir şey isteseydim keşke :D Betası çok kötüydü ama incelemelere göre baya bir şey düzeltmişler. Bu akşam denerim artık, karara göre de mecburen 600 TL bayacağız.
Hocam keşke dediğiniz gibi deneme sürümleri olsa çok daha iyi olur karar verebilmek için. Hakkınızı COD'a yemeniz kötü olmuş sadece :D. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.
Evet o kadar az oynanmış ki Activision gibi paragöz bir firma bile oyununu ücretsiz denetiyor he vay bee. (İyi oldu oynarım :D)
Hocam katılıyorum size. Kolay kolay yapmazdı oyun daha çıkalı 1 ay olmadı direkt ücretsiz deneme veriyorlar. Oyun dolu gözüksün de oyunu alanlar neden az demesin diye düşünmüşlerdir. Ama olsun ücretsiz deneme bize yarar :D

Geri
Yukarı