CoD Warzone 1050 Ti laptopta 40-50 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

codw

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Baştan giriş yapayım konuya; maddi imkanımız anca oldu ve Dell i7 7700HQ GTX1050 Ti 4 GB ekran kartı, 16 GB RAM, 128 SSD, 1TB HDD modelini alabildik.
Heveslendik oyuna oynamak istiyorum ama maksimum FPS: 40-50 arası alıyorum. Ama bazı videolarda aynı model veya 8 GB RAM olan modelinin bile 70-90 FPS aldığını gördüm. Eğer düzeltmem gereken bir şeyler var ise yardımcı olursanız sevinirim.
(Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim; aranıza katılmaktan mutluluk duydum.)

Masaüstü 1050 Ti ile laptop 1050 Ti arasında performans farkı olabilir. Ayarları kısarak aldığınız FPS değerini yükseltebilirsiniz.

Muhtemelen. Şu anki güncel ayarlarım Low ve normal ayarlar ile 40-50 FPS. Oyun ayarlarından detaylı anlamadığımdan kaynaklı olduğundan eminim (ingilizcem zayıf ) veya driver güncellemeleri ile ilgili birşeyde neden olabilir olabilir mi?

Merhabalar,
Baştan giriş yapayım konuya; maddi imkanımız anca oldu ve Dell i7 7700HQ GTX1050 Ti 4 GB ekran kartı, 16 GB RAM, 128 SSD, 1TB HDD modelini alabildik.
Heveslendik oyuna oynamak istiyorum ama maksimum FPS: 40-50 arası alıyorum. Ama bazı videolarda aynı model veya 8 GB RAM olan modelinin bile 70-90 FPS aldığını gördüm. Eğer düzeltmem gereken bir şeyler var ise yardımcı olursanız sevinirim.
(Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim; aranıza katılmaktan mutluluk duydum.)
Karşılaştırdığınız videoyu atabilir misiniz? Masaüstü sistemlerle karşılaştırma yapıyorsanız aynı değerleri almanız maalesef olanaksız. Bilgisayarda tüm sürücüleri yüklediğinizden emin olun. Eğer sistemin oyun içi performansını kontrol etmek istiyorsanız MSI Afterburner kullanabilirsiniz.

Video'ya ulaşmaya çalışacağım. İndirip yükleyip bilgilendireceğim.
Birşeyde daha; elimde bulunan laptop ürün bu oyuna çok mu pasif acaba?
Sisteminiz bana normal performans değerleri alıyor gibi geldi. Fakat kontrol etmenizde fayda var. Eğer sıkıntısı varsa görmüş oluruz.

Geri
Yukarı