CoD Warzone 2.0 Açılmıyor

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu ilk indirip giriş yaptığımda ufak bir giriş ekranı geldi, bar full doluyor ama oyuna girmiyor. Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladığımda da ''13 dosyanın bütünlüğü doğrulanamadı tekrardan indirilecek.'' yazıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Oyunu ilk indirip giriş yaptığımda ufak bir giriş ekranı geldi, bar Full doluyor ama oyuna girmiyor. Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladığımda da "13 dosyanın bütünlüğü doğrulanamadı tekrardan indirilecek." yazıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Hocam sorununuzu bılmıyorum ama açılmaması ruh sağlıgınız için çok iyi.

Oyunu ilk indirip giriş yaptığımda ufak bir giriş ekranı geldi, bar full doluyor ama oyuna girmiyor. Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladığımda da ''13 dosyanın bütünlüğü doğrulanamadı tekrardan indirilecek.'' yazıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?
Hangi platformda oynuyorsun Steam'mi?

Duraklatıp duraklatıp indirdiğinizden veya inerken gücün kesilmesinden oluşabiliyor bazen.

Oyun çok mu kötü hocam?

Hocam daha demin PC'yi kırıcaktım adam kıçımın dibine koşarak gelmiş tam manasıyla ama koşarak dalga geçer ama ses mes hiçbir şey yok eve giriyorum adam üst katımda koşuyor ses yok delirirsin aşırı bug var şu anlık oynayacak bir durumda değil. Serverlar sürekli çöküyor disconnected from Steam hatası ekleniyor üstüne bir de ping sorunu var.

Geri
Yukarı