Çözüldü CoD Warzone Alt Tab atınca FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Leca

Decapat
RAM
16GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ7 10750H
Arkadaşlar selam. Warzone oynarken belli bir süre sonra 10-15 FPS kaybı yaşıyorum. Driverları falan güncellemiştim ama bir fayda etmedi. Sonradan bu sorunun Alt Tab atınca oluştuğunu fark ettim ve options kısmından bir ayarı değiştirirsem de bu FPS düşüşü meydana geliyor oyunu kapatıp açıncaya kadar düzelmiyor. Fullscreen ayarında kullanıyorum bu sorunu Warzone'da başka yaşayan var mı? Nasıl çözerim?

Arkadaşlar selam. Warzone oynarken belli bir süre sonra 10-15 FPS kaybı yaşıyorum. Driverları falan güncellemiştim ama bir fayda etmedi. Sonradan bu sorunun Alt Tab atınca oluştuğunu fark ettim ve options kısmından bir ayarı değiştirirsem de bu FPS düşüşü meydana geliyor oyunu kapatıp açıncaya kadar düzelmiyor. Fullscreen ayarında kullanıyorum bu sorunu Warzone'da başka yaşayan var mı? Nasıl çözerim?

Ne kadar suredir laptopun ici temizlenmedi hocam?

Ne kadar suredir laptopun ici temizlenmedi hocam?
Dostum iki ay önce temizlemiştim en son güzelce. Zaten oyuna girdiğimde herhangi bir ısı problemi yaşamıyorum ısılar 70 derecede geziyor. Bu sorun daha çok oyunda bir şeyi tetiklediğimde ortaya çıkıyor alt tab attığımda veya en basitinden ayarlardan bir şeyi değiştirdiğimde oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı