CoD: Warzone Aniden FPS düşmesi

hotsaxman

Centipat
-GTX 1650 Super 4 GB.
-i5 4670K 3.6 GHz.
-8 GB RAM(1333MHz)
-Anakart-Z87P-D3.
Sistemimde özellikle Warzone oynarken düşük ayarlara ayarlasam bile inanılmaz derecede, özellike combatlarda FPS düşmesi yaşıyorum. Çözünürlüğü dahi düşürdüm. Leş gibi ayarlarda da oynamayı denedim ama her türlü FPS düşmesi yiyorum. RAM'den kaynaklı bir sorun ise sistemime ekleyebileceğim RAM'de önerebilir misiniz?

Yanlış Bilgilendirme
-GTX 1650 Super 4 GB.
-i5 4670K 3.6 GHz.
-8 GB RAM(1333MHz)
-AnaKART-Z87P-D3.
Sistemimde özellikle warzone oynarken düşük ayarlara ayarlasam bile inanılmaz derecede, özellike combatlarda FPS düşmesi yaşıyorum. Çözünürlüğü dahi düşürdüm. Leş gibi ayarlarda da oynamayı denedim ama her türlü FPS düşmesi yiyorum. RAM'den kaynaklı bir sorun ise sistemime ekleyebileceğim RAM'de önerebilir misiniz?

RAM'i yükseltmeni tavsiye ederim MHz'si çok düşük.
Bunu alabilirsin.
İleriki zamanlarda 1 tane daha alıp 16 GB yaparsın.

RAM'i yükseltmeni tavsiye ederim MHz'si çok düşük.
Bunu alabilirsin.

İleriki zamanlarda 1 tane daha alıp 16 GB yaparsın.

Pardon anakartın 3000 MHz desteklemez 2600 MHz alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 53
Sanırım çoğu kişide bu var oyun çok fazla CPU'ya yükleniyor GPU neredeyse kullanmıyor ayarları yükseltmeyi denedim GPU'ya yüklensin diye gene bir çözüm olmadı sadece PC'yi yüksek performansa alınca biraz dengeleniyor usagelar yani RAM'le mi alakalı yoksa CPU'yu oclamam mı gerek çözemedim açıkçası :((bottleneckte yaptığını düşünmüyorum 2 gün öncesine kadar AMD R9 280 kullanıyordum ve onda da aynıydı)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı