COD: Warzone ayarları kaydetmiyor

Def2Easyl

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Oyunda ses, grafik, controller vb. ayarları yapıyorum fakat oyundan çıkıp tekrar girdiğimde ayarlar sürekli sıfırlanıyor.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Olmazsa Battle.net uygulamasını yönetici olarak çalıştırın.

Masaüstündeki CoD simgesini yönetici olarak çalıştırdığımda beni Battle.net uygulamasına yönlendiriyor oradan açabiliyorum. Battle.net uygulamasını yönetici olarak çalıştırdım, oyuna girdim fakat hala kaydetmiyor.

Oyunun bulunduğu klasörde iki adet exe dosyası vardı (yanlış hatırlamıyorsam). Biri Modern Warfare diğeri Modern Warfare Launcher. İkisine de sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk sekmesinde Yönetici olarak çalıştır seçeneğini işaretledim ve uygulayı seçtim. O şekilde çözdüm kaydetmeme sorununu.
Bu işlemden önce Belgelerim'de oyunun dosyasını da silmiştim.

Dostum dediğini yaptım bu sefer de Battle.net hata veriyor. :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    41,3 KB · Görüntüleme: 198
Anladım. Yorumun için teşekkür ederim. Sunucular açılırsa deneyeceğim.
Oyunun bulunduğu klasörde iki adet exe dosyası vardı (yanlış hatırlamıyorsam). Biri Modern Warfare diğeri Modern Warfare Launcher. İkisine de sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk sekmesinde yönetici olarak çalıştır seçeneğini işaretledim ve uygulayı seçtim. O şekilde çözdüm kaydetmiyornu.
Bu işlemden önce Belgelerim'de oyunun dosyasını da silmiştim.

Dostum bunu denedim de şimdi maalesef yine aynı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı