CoD: WarZone Battle Pass ne işe yarıyor?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce Call of Duty serisini hep hikaye modunda oynadım hiç multiplayer oynamadım. Yeni çıkan WarZone çok hoşuma gitti ve Battle Pass almaya karar verdim ama araştırmalarım sonucu pek tatmin edici şeyler göremedim veya bulamadım. Yinede aldım ama bir kaç skin dışında ve %10 XP Boost'undan başka birşey göremedim. Nedir bu Battle Pass avantajları birisi yardımcı olursa sevinirim?

Ödülleri Pass'ın içeriğinde belirtiliyor zaten. Bazı silahların modlu halleri açılıyor leveliniz yetmese bile, operatör skinleri açılıyor, ghost operatörü açılıyor ve 100 levele ulaşabilirseniz 1300 veya 1400 CP geri alıyorsunuz. Başka bir özelliği yok.

Ödülleri Pass'ın içeriğinde belirtiliyor zaten. Bazı silahların modlu halleri açılıyor leveliniz yetmese bile, operatör skinleri açılıyor, ghost operatörü açılıyor ve 100 levele ulaşabilirseniz 1300 veya 1400 CP geri alıyorsunuz. Başka bir özelliği yok.
Aylık mı oluyor bu sistem yoksa süresiz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı