Çözüldü CoD Warzone "blzbNTBGS000003F8" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oxskorn

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi bayramlar arkadaşlar.
Bir arkadaşım adına yazıyorum. Arkadaşım Warzone oynarken pat diye oyun kapanıyor. Aldığı error code "blzbNTBGS000003F8".
Paket loss yok. Ping değerleri 50-60 arasında. Neden böyle oluyor biz bir çözüm üretemedik? Bu sorunu yaşayan ve çözümleyen bir arkadaş var mıdır?
Arkadaşın sistemi;
1660 Super.
Ryzen 5 3500X.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şu adımları uygular mısınız?
Battleneti görev yöneticisinden kapatın. Tekrar başlatmadan önce sağ tık yönetici olarak çalıştırı seçin uygulayın. Battlenet açıldıktan sonra çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Görev yöneticisinden öncelik verin. Aldığınız hata port çakışmasından dolayı sanırım connection hatası olarak geçiyor.
Modeme reset atın IP değişsin. Özel bir DNS kullanıyorsanız onu da değiştirin. Bunların da hiçbiri işe yaramazsa internet servis sağlayıcınızı arayıp yurt dışı portu değiştirmek istiyorum talebinde bulunabilirsiniz. Çözümleri kolaydan zora doğru sıraladım umarım işinize yarar. Sistem özelliklerinizle alakalı bir durum değil zaten internetle alakalı bir problem.
Hocam şu adımları uygular mısınız?
Battleneti görev yöneticisinden kapatın. Tekrar başlatmadan önce sağ tık yönetici olarak çalıştırı seçin uygulayın. Battlenet açıldıktan sonra çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Görev yöneticisinden öncelik verin. Aldığınız hata port çakışmasından dolayı sanırım connection hatası olarak geçiyor.
Modeme reset atın IP değişsin. Özel bir DNS kullanıyorsanız onu da değiştirin. Bunların da hiçbiri işe yaramazsa internet servis sağlayıcınızı arayıp yurt dışı portu değiştirmek istiyorum talebinde bulunabilirsiniz. Çözümleri kolaydan zora doğru sıraladım umarım işinize yarar. Sistem özelliklerinizle alakalı bir durum değil zaten internetle alakalı bir problem.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı