CoD Warzone botlarla oynamak mümkün mü?

ilovepattis

Centipat
CoD Warzone indirdim ancak oyunu tam kavrayamadım. Botlarla oynama gibi bir şansımız var mı? YouTube'dan baktığımda biraz eski versiyonlarda oynanıyor ama ben bulamadım.

Eskiden oynanıyordu ama botlar çok kötüydü zaten. Şu an yok. Yani botlarla oynayabiliyorsunuz ama sadece karşınıza çıkıyor BR alıştırması yapamıyorsunuz. Botlara gerek yok zaten oynadıkça öğreniyorsunuz. Adam vuramazsanız dert etmeyin ilk başladığında kimse vuramıyor bu oyun öyle bir oyun.

1300 küsür saatim var WZ’de sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz hepsini cevaplarım.

Eskiden oynanıyordu ama botlar çok kötüydü zaten. Şu an yok. Yani botlarla oynayabiliyorsunuz ama sadece karşınıza çıkıyor br alıştırması yapamıyorsunuz. Botlara gerek yok zaten oynadıkça öğreniyorsunuz. Adam vuramazsanız dert etmeyin ilk başladığında kimse vuramıyor bu oyun öyle bir oyun.

1300 küsur saatim var Wz'de sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz hepsini cevaplarım.

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Oyunda sürekli çökmeler yaşıyorum. Diğer oyunlarda sıkıntı yok. Sadece Warzone da. Normal midir yoksa oyunun bir sorunu mu?

Sistem:
GTX 1660 Super TUF Gaming 6 GB.
Ryzen 5 5500.
8x2 16 GB RAM.
ASUS Prime B450M-A II anakart.
Oyun HDD'ye kurulu.

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Oyunda sürekli çökmeler yaşıyorum. Diğer oyunlarda sıkıntı yok. Sadece Warzone da. Normal midir yoksa oyunun bir sorunu mu?

Sistem:
GTX 1660 Super TUF Gaming 6 GB.
Ryzen 5 5500.
8x2 16 GB RAM.
ASUS Prime B450M-A II anakart.
Oyun HDD'ye kurulu.

Tam olarak ne oluyor? Hata falan veriyor mu yani?

Hiçbir hata vermeden oyun 10 saniyeliğine donuyor sonra atıyor.
Arşatırmama göre birçok kişide varmış bu sorun ama çözemedim.

Evet bir tanıdığımda aynı şeyi yaşıyor. Dediğiniz şeyin bu olduğunu tahmin etmiştim ama emin olmak için sordum. Ben konsolda oynuyorum hiç yaşamadım bunu. Sorunu yaşayan tanıdığım ise RTX 3090’la oynadığı halde yaşıyor bu sorunu. Oyunla alakalı yani sizin bilgisayarınızda bir sorun yok. Oyun çok problemli zaten son dönemlerde.

Evet bir tanıdığımda aynı şeyi yaşıyor. Dediğiniz şeyin bu olduğunu tahmin etmiştim ama emin olmak için sordum. Ben konsolda oynuyorum hiç yaşamadım bunu. Sorunu yaşayan tanıdığım ise RTX 3090'la oynadığı halde yaşıyor bu sorunu. Oyunla alakalı yani sizin bilgisayarınızda bir sorun yok. Oyun çok problemli zaten son dönemlerde.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı