CoD Warzone "bu telefon numarası başka bir Free to play CoD hesabında kullanılıyor" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

squelish

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Blizzard üzerinden Warzone indirdim oyuna girerken telefon numarası istedi ama daha önceden hesabım olduğu için telefon numaram onda giriliydi gittim o Blizzard hesabındaki telefon numarasını sildim kendi hesabıma girdim şimdi Warzone'ye giriyorum girmesine ama oyuna girdiğimde bu telefon numarası başka bir Free to play CoD hesabında kullanılıyor diyor. Bunu nasıl çözebilirim? Her şeyi denedim olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoklu hesapları engellemek için, daha önce başka bir hesaba eklenmiş olan telefon numarasını kabul etmiyor. Ailenizden birinin telefon numarasını girmeyi deneyebilirsiniz.

Merhaba Blizzard üzerinden Warzone indirdim oyuna girerken telefon numarası istedi ama daha önceden hesabım olduğu için telefon numaram onda giriliydi gittim o Blizzard hesabındaki telefon numarasını sildim kendi hesabıma girdim şimdi Warzone'ye giriyorum girmesine ama oyuna girdiğimde bu telefon numarası başka bir Free to play CoD hesabında kullanılıyor diyor. Bunu nasıl çözebilirim? Her şeyi denedim olmuyor.
telefon numarasindan herhangi bi sorun yasadin mi
faturayaya yansırmı tel no girersem
sen girdin mi bi sorun yasadin mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı