CoD Warzone "connecting to Online services" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

feawen

Decapat
Daha fazla  
Oyunu daha dün indirdim, girmek isteyince bu ekran kalıyor. İnternette bir problem yok, PC'yi ve modemi de resetledim, düzelmedi. Forumda bir çözüm önerisi olarak UPNP Aygıt Ana Makinesi'ni kapatın diye okudum, ben de kapalıymış zaten. Çözümü bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

war.png

COD internet servis sağlayıcısı konusunda nazlı. Battle.net'de region değiştirmeyi deneyin.
Bende aynı sorun olduğunda google dns ile çözmüştüm. Sonraki gün dns ayarlarını eski haline getirdim. Sorunum kendi kendine düzelmişti.

COD internet servis sağlayıcısı konusunda nazlı. Battle.net'de region değiştirmeyi deneyin.
Bende aynı sorun olduğunda google dns ile çözmüştüm. Sonraki gün dns ayarlarını eski haline getirdim. Sorunum kendi kendine düzelmişti.
DNS yazdıktan sonra reset atmaya falan gerek var mı?

Oyunu ve masaüstünde sağ alttaki battle.net launcherı kapatın. Dns değişikliğini uygulamanın kullanabilmesi için ilgili uygulamaların kapatılıp yeniden başlatılması gerekir. Bazı uygulamalar siz kapatsanız da arka planda hizmet vs. olarak durabiliyor. Bu durumlarda bilgisayarı yeniden başlatmak gerekir.

Oyunu ve masaüstünde sağ alttaki battle.net launcherı kapatın. Dns değişikliğini uygulamanın kullanabilmesi için ilgili uygulamaların kapatılıp yeniden başlatılması gerekir. Bazı uygulamalar siz kapatsanız da arka planda hizmet vs. olarak durabiliyor. Bu durumlarda bilgisayarı yeniden başlatmak gerekir.
Yine olmadı, yapacakları sisteme ya. 120 GB boşuna mı indirdim.

IP yeniledim, DNS yeniledim konsolla, VPN ile bağlandım ama yine yok. Düzelmiyor..
@Emre C @marcel'o Bu sorun hakkında çözüm öneriniz var mı acaba?
Farklı bir DNS daha kullandım, ağ sıfırlama yaptım. Sorun çözülmüş değil. 120 GB boşuna indirmiş olmayayım istiyorum...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı