CoD Warzone dev error 6068 hatası

UtguluEmin

Decapat
İlk defa bugün indirdim oyunu ve açtım shaders drivers gibi bir şey var onu %100 olmasını bekledim sonra ortadaki Warzone kısmına tıkladım ve training falan yazıyordu, ona tıkladım ve oyun yüklenirken birden oyun gidip geldi ve oyunun sesi gitti ve bu hatayı verdi oyunu ikinci kez açınca bu sefer hata falan çıkmadı bilgisayarı yeniden başlatmam gerekti çünkü hiçbir düğme çalışmıyor oyun hata falan vermiyor halendaha sorun devam ediyor.

Sistemim: Intel UHD grafik 630.
İşlemci=i7 8. nesil.
RAM=16 GB.
SSD=540 GB M.2 SSD.
Ve önemli bir detay PC'im dizüstü.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (68).png
    Ekran Görüntüsü (68).png
    360,4 KB · Görüntüleme: 98
Bende öyle hata verince Afterburner'ı kapatarak çözüyordum da sizdeki farklı bir şeyden herhalde. Harici ekran kartı var mı Intel dışında? Belki VRAM yetmiyordur, birkaç video izlediğimde Video Memory Scale ayarını düşürüyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende öyle hata verince Afterburner'ı kapatarak çözüyordum da sizdeki farklı bir şeyden herhalde. Harici ekran kartı var mı Intel dışında? Belki VRAM yetmiyordur, birkaç video izlediğimde video Memory scale ayarını düşürüyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnsşallah olur.
Bende öyle hata verince Afterburner'ı kapatarak çözüyordum da sizdeki farklı bir şeyden herhalde. Harici ekran kartı var mı Intel dışında? Belki VRAM yetmiyordur, birkaç video izlediğimde video Memory scale ayarını düşürüyorlar.

Bende players bölümü yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı