CoD warzone doku sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

zodivac

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. CoD warzone indirdim. Ancak oyunda evin içi olsun çoğu yerde dokular yüklenmiyor. Hiçbir oyunda böyle bir sorun yaşamadım daha önce. Oyun ayarlarını texture dışındaki ayarlar yüksekte texture ayarı ise normalde.
Sistemim:
Ryzen 2600.
16 GB RAM.
A320M Pro-E.
GTX 1060 3GB.

34.png

345.png

Elindekini verip üstüne biraz koyup 6 GB olan modeli ile değiştirmeni öneririm. Ömrü hayatımda gördüğüm en saçma kart GTX1060 3GB olan modelidir. Ula kim çikardu ha puni oy sizun akliniza.

Elektrikçi hasan hocam, ben bu platforma size bir şey danışmak için üye oldum ancak mesaj gönderilemiyor zannedersem size sorum olacak şu anki konuyla alakasız. Nerden sorabilirim?

Aynı sorun bende de mevcut. GTX1060 6 GB ayrıca 16 GB RAM mevcut. Bu da vram ile ilgili olmadığını gösteriyordur sanırım. Bir çözüm bulan oldu mu ?

Ben tüm ayarları low a çektim vram in sadece 1.5 gb ını kullanıyor ama sorun halloldu görüntü kötü olsada geçici bi çözüm oldu. Bir de şurayı da takip edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben tüm ayarları Low'a çektim VRAM'in sadece 1.5 GB'ını kullanıyor ama sorun halloldu görüntü kötü olsa da geçici bir çözüm oldu. Bir de şurayı da takip edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben dün bu sorundan sıkılıp oyunu tamamen silip tekrar indirdim ve sorunum düzeldi.

Aynı sorun bende hala mevcut nasıl çözebilirim acaba?
Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti 4 GB.
RAM: 16 GB.
İşlemci: Ryzen 5 1500X.

Sende olması tuhaf arkadasımda var kartta kardeşim oyunun oldugu klasöre gel mainden aşağısı silip Battle. Neckten repair yapar mısın belki sorunun düzelebilir bende de oyun gir cık yaptım çimler falan havada bulutlar böyle bir kafayı yemişti yaptım düzeldi sende dene belki düzelir

Sende olması tuhaf arkadasımda var kartta kardeşim oyunun oldugu klasöre gel mainden aşağısı silip Battle. Neckten repair yapar mısın belki sorunun düzelebilir bende de oyun gir cık yaptım çimler falan havada bulutlar böyle bir kafayı yemişti yaptım düzeldi sende dene belki düzelir.

Çok şey denedim en sonunda pes ederek oyunu silip baştan indirdim. Şu an herhangi bir sıkıntı yok.

Arkadaşlar selam.

• i5 9600K
  • ASUS Z370 P 2
  • ASUS 1660 Ti
  • 24 GB RAM
  • 500 GB M.2 SSD NVMe

PC'min özellikleri bunlar ancak Warzone'da yüksek ayarlarda da düşük ayarlarda da oynasam dokular geç yükleniyor. Sorun nedir?

Geri
Yukarı