Çözüldü CoD Warzone hata vermeden atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wpaith

Zeptopat
Daha fazla  
Acaba halen bir çözüm bulunamadı mı? Bende konu halen güncel. Sistem gereksinimlerim oyunu karşılıyor üst seviyede. Lakin dün gece 03:00'den beri bu konuda yapmadığım şey kalmadı. Scan and repair yaptım oyuna girdim tekrar atıyor. Mevcut DLL dosyalarını sildim tekrar aynı işlemi uyguladım, 5 GB'lık bir güncelleme gelmiş onu indirdi. Bu aşamadan sonra tekrar scan and repair dedim oyuna giriş yaptım ama tekrar atmaya devam ettim son çare olarak oyunu sildim tekrar yükledim sorun olduğu gibi devam ediyor. Başka hesapla denedim durum aynı. Hiçbir hata vermeden atıyor oyun.

Çözüm
3 Gündür uğraşıyorum sorunu şu şekilde çözdüm

Öncelikle Launcher açılacak ve biz silme işlemlerini yaparken o açık kalacak.

1 C:\Users\uguro\OneDrive\Belgeler\Call of Duty Modern Warfare\players
2 C:\Users\uguro\OneDrive\Belgeler\Call of Duty Modern Warfare\report
3 C:\ProgramData\Battle.net\Setup\odin_2
4 C:\ProgramData\Blizzard Entertainment\Battle.net

5 C:\Program Files (x86)\Battle.net -- İçindeki
*battle.net launcher
*battle.net
*launcher hariç kalan dosyaların hepsini

6 C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare\Data içindeki Data hariç hepsini sil

7 C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare klasöründe -Data,Main ve Blizzardbrowser hariç hepsini sil

7 Basamaklı silme işlemi bitince scan and repair'ı tıklayacak. Sonrasında sorunsuz çalışıyor.

Hangi dosyadan kaynaklandıgını bulamadım ama bu işlemler sonunda açıldı.
3 Gündür uğraşıyorum sorunu şu şekilde çözdüm

Öncelikle Launcher açılacak ve biz silme işlemlerini yaparken o açık kalacak.

1 C:\Users\uguro\OneDrive\Belgeler\Call of Duty Modern Warfare\players
2 C:\Users\uguro\OneDrive\Belgeler\Call of Duty Modern Warfare\report
3 C:\ProgramData\Battle.net\Setup\odin_2
4 C:\ProgramData\Blizzard Entertainment\Battle.net

5 C:\Program Files (x86)\Battle.net -- İçindeki
*battle.net launcher
*battle.net
*launcher hariç kalan dosyaların hepsini

6 C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare\Data içindeki Data hariç hepsini sil

7 C:\Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare klasöründe -Data,Main ve Blizzardbrowser hariç hepsini sil

7 Basamaklı silme işlemi bitince scan and repair'ı tıklayacak. Sonrasında sorunsuz çalışıyor.

Hangi dosyadan kaynaklandıgını bulamadım ama bu işlemler sonunda açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Bende bir takım ayarlar sonucu yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu link üzerinden durumu hallettim akabinde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Evet biraz zaman geçti üzerinden ama sonradan aklıma geldi buraya konuyu açtığım. Şayet sorun yaşayan arkadaşlar aynı hatayı alan arkadaşlar varsa link üzerinden oyunun sorununu giderebilir. Ve bir kaç önceki uptade de MG-82 silahı lobi bekleme ekranında elimizde olunca hata verip atıyordu. Cold War silahlarını mümkün oldukça lobi ekranın tutmayın arkadaşlar. İlginize teşekkürler

Bende bir takım ayarlar sonucu yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu link üzerinden durumu hallettim akabinde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Evet biraz zaman geçti üzerinden ama sonradan aklıma geldi buraya konuyu açtığım. Şayet sorun yaşayan arkadaşlar aynı hatayı alan arkadaşlar varsa link üzerinden oyunun sorununu giderebilir. Ve bir kaç önceki uptade de MG-82 silahı lobi bekleme ekranında elimizde olunca hata verip atıyordu. Cold War silahlarını mümkün oldukça lobi ekranın tutmayın arkadaşlar. İlginize teşekkürler
Merhaba, sizin sorununuz oyun modunu seçtikten sonra gelen yükleme ekranında oyunun hata vermeden atması mıydı acaba? Benim sorunum tam olarak bu ve hala çözüm bulamadım. Aynı sorunları yaşadıysak yaptığımız adımları deneyeceğim.

Geri
Yukarı