CoD: Warzone hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Oyuna girip maça başladığımda 2 dakika sonra atıyor. Dump dosyası gibi bir dosyada yok hatada vermiyor, bu nedir arkadaş? Çözümü bilen var mı?

Bu konuyu okuyun. Olmadıysa beklemekten başka çareniz yok pek çok insan sorun yaşıyor.

Oyun daha yeni olduğundan dolayı bazen hata verdiği oluyor. Bazı çözüm yolları var
Gölgeleri kapatmayı dene
Widowsunu guncelleştir
Ekran kartı driverini guncelleştir
Dosya eksikliği olabilir onları tara
Hiçbiri olmadıysa silip tekrar yükleyeceksin benim sorunum öyle çözüldü

Oyuna girip maça başladığımda 2 dakika sonra atıyor. Dump dosyası gibi bir dosyada yok hatada vermiyor, bu nedir arkadaş? Çözümü bilen var mı?
Bende 3-4 gün önce yükledim sorun olmadan oynuyordum dün oyunda girdikten 1-2 dakika sonra oyun kapanmaya başladı bende launcherda options kısmında scan and repair yaptım düzeldi. Sizde bir deneyin .

Bende 3-4 gün önce yükledim sorun olmadan oynuyordum dün oyunda girdikten 1-2 dakika sonra oyun kapanmaya başladı bende launcherda options kısmında scan and repair yaptım düzeldi. Sizde bir deneyin .
Çok denedim bir işe yaramadı.
Oyun daha yeni olduğundan dolayı bazen hata verdiği oluyor. Bazı çözüm yolları var
Gölgeleri kapatmayı dene
Widowsunu guncelleştir
Ekran kartı driverini guncelleştir
Dosya eksikliği olabilir onları tara
Hiçbiri olmadıysa silip tekrar yükleyeceksin benim sorunum öyle çözüldü
Windows güncel, gölgeler kapalıda olsa açık dahi olsa aynı maça girdiğim gibi 2 dakika sonra oyundan hata vermeden kapanıyor ilk 4 gün yoktu böyle bir sorun, silip tekrar yükledim.

Bu konuyu okuyun. Olmadıysa beklemekten başka çareniz yok pek çok insan sorun yaşıyor.
Şu anda yazanları deniyorum çözülürse yazacağım.
Oyunun .exe dosyasına ve Launcher olan .exe dosyalarına sağ tıklayıp özelliklere basın sonra uyumluluk menüsünden programı yönetici olarak çalıştır kutucuğunu aktif edin, uyumluluk modunu Windows 8 yapın oyunu açın oyunda atmalar geçtiyse uyumluluk modunu kapatın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı