CoD warzone ilk açılıştaki sinematik de donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

ertyeni

Centipat
Herkese merhaba,
Oyun her seferinde ya burada ya da bundan 1-2 saniye sonra donuyor ve kalıyor o şekilde. Ekran kartı güncellemeleri, scan repair, check Update gibi yapabileceğim bir sürü şeyi denedim. İnternet üzerinden videolara bakarak çözümlerde aradım ama bir sonuca ulaşamadım.
Sistem:
GTX 960M 4 GB.
Intel(r) HD Graphics 530.
12 GB RAM DDR4.
i7-6700HQ 2.6.
DirectX12.

Ekran Görüntüsü (13).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anlık problem sizden kaynaklı değil de oyundan kaynaklı gibi gözüküyor. Peki oyunu tamamen kaldırıp yüklemeyi veya oyunun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?

Şu anlık problem sizden kaynaklı değil de oyundan kaynaklı gibi gözüküyor. Peki oyunu tamamen kaldırıp yüklemeyi veya oyunun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?
Oyun dosyalarını doğrulamayı denedim hem de birçok kez ama komple kaldırıp kurmadım. 80gb tekrar indirmek gözümü korkuttuğu için. O yüzden kaldırmadan çözebilir miyim diye çaba harcıyorum. Bu gidişle tekrar kurmam gerekecek gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı