Çözüldü COD Warzone indirme devam etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorplody

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Son 8Gb kala indirme durdu ve devam etmiyor. Oyunu zaten silip bir daha yüklüyordum. 3. kez yüklemek istemiyorum. Çözümü var mıdır?
cod warzone.png

Çözüm
Merhaba , sağ alt kısımdan pause tuşuna basın. Daha sonra sol taraftan Games kısmından oyuna sağ tıklayıp özelliklerine girin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın ( verify files) . İşlem kaldığı yerden devam edecektir.
Merhaba , sağ alt kısımdan pause tuşuna basın. Daha sonra sol taraftan Games kısmından oyuna sağ tıklayıp özelliklerine girin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın ( verify files) . İşlem kaldığı yerden devam edecektir.

Çözüm
Denedim olmadı.
@Vorplody Merhaba var mı bir gelişme?
Yok maalesef. Oyunu oynamayı geçtim indiremez olduk artık. 3. kez indirmem gerekecek 1 hafta içinde.

Benim blizzard hesabımı ekleyebilir misin? MartinOcean#2421
Sorunu hallettim bu arada. Kardeşimin tabletinin internet kullanımını kısıtlamak için arayüzünde bir kaç şey yapmıştım, ebeveyn kontrolünü etkinleştirmiştim o etkilemiş sanırım. Ebeveyn kontrolünü kapatınca sorun düzeldi. Ama maalesef ki oyunu silmiştim, 3. defa indiriyorum şuan :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı