CoD: Warzone indirmeye değer mi?

M1000

Decapat
Makaleler
1
Oyunun GB'ı 113 benim ortalama hızım 1, 5-1 MB/S yaklaşık olarak 20-23 saatlik bir indirme yapacağım ama bunun karşılığını verir mi?

Beni oyunda ne bekliyor indirmeye değer mi bilgisi olan açıklayabilir mi acaba?

Oyun ilk çıktığında çok zevkliydi ama gitgide Pubg'deki kanser oyuncu kitlesine dönüşüyor. Bir eve geçip heartbeat'i açıp oyun boyu aynı yerde bekleyip bundan zevk aldığını düşünen bir kanser kitle. Bu ve buna benzer şeyler beni oyundan soğuttu ama yine de gayet zevkli bir oyun.

Oyunun GB'ı 113 benim ortalama hızım 1, 5-1 MB/S yaklaşık olarak 20-23 saatlik bir indirme yapacağım ama bunun karşılığını verir mi?

Beni oyunda ne bekliyor indirmeye değer mi bilgisi olan açıklayabilir mi acaba?
kardeşim eğer Superonline kullanıyorsan indir Vodafone, Turknet, Kablonet gibi sağlayıcılar da paket kaybı sorunu yapıyor oyun, ben Vodafone kullanıyorum paket kaybı bazen o kadar fazla oluyor ki millet ışınlanmaya başlıyor :D

İlk 1 saat güzeldi sonra evde durup heart sensörüyle 5 saat camp yapıp bekleyen mi dersin sonra 100 lvl olan adamın silahının daha iyi olup benim ona önce sıkmama rağmen onun silahının damage'i daha çok olduğu için ölmek mi dersin ve en kötüsüde grafikler çok berbat. (Yüksek grafiklerde oynadım.) En sonunda sıkıldım sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı