CoD Warzone Mobile Galaxy A32 telefonda kasıyor

İşletim sistemi
Android
256 hocam. Isınma girdikten sonra oyunun hareket algılaması da sapıtıyor kekeleyerek dönüyor ekran.
Bende wild riftte aynı sorunu yaşıyorum.Grafikleri sona çekince 1 2 maç sonra telefon ısınıyor baya ve takılmalar fight esnasında fps düşmeleri filan oluyor.Cihazda likit soğutma yok ve küçük olduğundan hızlı ısınıyor ve haliyle de performan düşürüyor işlemcisi ne kadar güçlü olsa da maalesef.

Bende wild riftte aynı sorunu yaşıyorum.Grafikleri sona çekince 1 2 maç sonra telefon ısınıyor baya ve takılmalar fight esnasında fps düşmeleri filan oluyor.Cihazda likit soğutma yok ve küçük olduğundan hızlı ısınıyor ve haliyle de performan düşürüyor işlemcisi ne kadar güçlü olsa da maalesef.
Evet ve bu durum çok can sıkıyor her iki oyunda bir oyundan çıkıp telefonun soğumasını bekliyoruz el mahkum.

Evet ve bu durum çok can sıkıyor her iki oyunda bir oyundan çıkıp telefonun soğumasını bekliyoruz el mahkum.
Evet maalesef.Hem işlemci çok güçlü hem de likit soğutma yok ve telefon küçük bunlar birbirine ters şeyler ama alırken ben küçük diye almıştım hiç soğutmasına filan bakmadım keşke baksaymışım😃

Bende de S23 var bir ya da iki oyun sonrası ısınmadan dolayı aşırı kasma giriyor ve çöküyor sonunda oyun sizde de öyle mi?

Ben 2 oyun oynayacak kadar deneyimlenedim 256 GB kullanıyorum yeni gelen güncellemelerle daha iyi şu an.

Evet maalesef. Hem işlemci çok güçlü hem de likit soğutma yok ve telefon küçük bunlar birbirine ters şeyler ama alırken ben küçük diye almıştım hiç soğutmasına filan bakmadım keşke baksaymışım😃

Bunun telefon ile ilgili bir alakası yok oyun yeni çıktığı için optimizasyon sorunları var ben Warzone'den daha ağır oyunlar oynadım hiç sorun yoktu.

Bende Wild Rift'te aynı sorunu yaşıyorum. Grafikleri sona çekince 1 2 maç sonra telefon ısınıyor bayağı ve takılmalar fight esnasında FPS düşmeleri filan oluyor. Cihazda likit soğutma yok ve küçük olduğundan hızlı ısınıyor ve haliyle de performans düşürüyor işlemcisi ne kadar güçlü olsa da maalesef.

Bende böyle bir sorun yok bu arada 2-3 saat Genshin Impact oynuyorum ne kasma ne de aşırı ısınma oluyor telefonun yük altında 45 derecelere çıkması gayet normal zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı