CoD Warzone Oynanır mı?

Kesinlikle oynanır. Ancak eğer mause - klavye ikilisine alıştıysanız oradan devam etmenizi öneririm. 1 yılı aşkın süredir Warzone'u gamepad ile oynamama rağmen çok zorlanıyorum.

Okuduğum kaynaklar bunlar.
Kesinlikle oynanır. Ancak eğer mouse - klavye ikilisine alıştıysanız oradan devam etmenizi öneririm. 1 yılı aşkın süredir Warzone'u gamepad ile oynamama rağmen çok zorlanıyorum.

Konsollarda Warzone için klavye mouse desteği yok muydu?

Oynanır. Muhteşem grafikleri var. Çok detaylı ve öldüğünüzle el boşa gitmiyor çünkü Gulag'da sizin gibi ölen insanlarla kapışıp tekrar oyuna dönebiliyorsunuz. P2W değildi sanırım. Ama insanlar özelleştirdikleri silahlarını *loadout drop* sayesinde alıp kullanabiliyorlar.
Var.

Okuduğum kaynaklar bunlar.

Gerek yok bence. Klavye-mouse ile oynarlarsa aim assist özelliğinden feragat etmek zorunda kalırlar.

Bence alanının şuan için en iyisi (gerek grafik gerek mekanik olarak) ama gelen zombi modu tarzı eksantrik oyun modları ve güncelleme sonrası veya durup dururken bazen tekrar indirmeye sebep olma gibi sorunları sinir etmiyor değil.

Bu crossplay'i asıl PC oyuncuları için kapatmak lazım. Ben klavye fare ile oynayan biri olarak neden gamepad ile oynayan adama karşı savaşıyorum?
Bu aim assist denen saçmalık büyük kısmı hallediyor gamepad kullananlarda. Ben hoplayan zıplayan adamı fareyle zar zor yakalarken gamepad otomatik takip yapıyor neredeyse.

Klavye ve mouse ile oynayan birisi gamepadle oynayanın içinden geçebilir eğer iyiyse ve bana kalırsa aim assist çok başarılı değil.
Buna cok guldum. You know nothing Jon Snow.
Bu crossplay'i asıl PC oyuncuları için kapatmak lazım. Ben klavye fare ile oynayan biri olarak neden gamepad ile oynayan adama karşı savaşıyorum?
Bu aim assist denen saçmalık büyük kısmı hallediyor gamepad kullananlarda. Ben hoplayan zıplayan adamı fareyle zar zor yakalarken gamepad otomatik takip yapıyor neredeyse.

Aim assist sadece hareketi yavaslatiyor, senin yerine nisan almiyor. Bazi senaryolarda oldukca guclu ama stun grenade vs durumlarinda ve melee mesafede.

Buna cok guldum. You know nothing Jon Snow.

Aim assist sadece hareketi yavaslatiyor, senin yerine nisan almiyor. Bazi senaryolarda oldukca guclu ama stun grenade vs durumlarinda ve melee mesafede.
Sniper hariç herşeyde bariz üstün gamepad ile oynayanlar. Bariz şekilde nişana yardımı var aim assistin. Beni öldüren adamı izliyorum gamepad oynuyor, benim canım bitip yere düşerken dahi sanki mıknatıs varmış vücudumda gibi adam takip ediyor beni aimiyle. Bunu sağlayan aim assist işte. Kesinlikle adil değil. Crossplay tam bir saçmalık. İki farklı platformu niye aynı oyuna koyarki?

Yeni konular

Geri
Yukarı