CoD Warzone oynanmalı mı?

282742

Hectopat
Makaleler
2
CoD MW (2019) olmayanlar için 180GB'miş. Bende o kadar yer yok ama merakda ediyorum. 180GB olması beni biraz üzdü. İnternetim öyle vasatki bir şey indirip indirmeyi bitirince hız geçici olarak düşüyor. Oynanmalı mı?

Oyun güzele benziyor ama aynı oyunlar değil mi ya sanki PUBG Fortnite CoD yani aynı değil mi neredeyse tabii ki hepsi güzel ama sanki hepsi aynı he. Bir de oyuna bir türlü ısınamadım gerek depolama yeri gerek atmosfer yani beğenemedim yüz üzerinden 64.

Bir 4 5 saat civarı oynamış bulunmaktayım. Diğer Battleroyale oyunlarına göre zevkli bir oyun. Biraz PUBG den biraz Fortnite tan biraz Apex den bişiler alıp karıştırıp üstüne de kendilerinden bir şeyler ekleyip Powerpuff Girls gibi bir oyun yapmışlar :D

CoD MW (2019) olmayanlar için 180GB'miş. Bende o kadar yer yok ama merakda ediyorum. 180GB olması beni biraz üzdü. İnternetim öyle vasatki bir şey indirip indirmeyi bitirince hız geçici olarak düşüyor. Oynanmalı mı?
Battle Royal oyunları arasında bence şuan en iyisi, o kadar sevdim oyunu. Kesinlikle oynamalısın.

Şuanki battle royale oyunlarından ortaya karışık bir şeyler yapmışlar gibi. Bende 1 saat civarı oynayabildim bugün, PUBG’deki gibi kasmıyorsunuz kendinizi rahat bir oyun. Fortnite hiç oynamadım, Apex Legends’ı 20 saate yakın oynamıştım ama çok gerçek dışı oyunlar sevmediğim için pek beğenmemiştim. Bu tadında gibi. 1 saatin sonunda crash yemesem iyiydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı