CoD Warzone saçma mı?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz CoD Warzone ile MW aynı ama ikisinin kilitlesi ve yapım amacı farklı ama bedava olduğu için ikisi de aynı uygulamada olduğu için sizce saçma değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle araya bi' nokta virgül koysaydın keşke dostum. Ne demeye çalıştığını anlamak için kendimi zorladım yahu. :D

Konuya gelecek olursak ikisinin aynı oyun içinde paketlenmesinin tek bir sebebi var, Warzone oynayan kitleyi MW aldırmaya, almaları halinde de ekstra indirme yapmadan oynamaya devam edebilmelerini sağlamak. Üstelik ara sıra MW'yi belirli süre boyunca bedava yapıyorlar, bu da yine Warzone oynayan insanlara yönelik bir satış politikası. Ekstra indirme yaptırmadan oyunun diğer modlarını deneyimlemeni sağlıyor. Örnek verecek olursak 100 GB MW'yi 2 gün boyunca bedava diye indirmek istemeyebilirsin boyutundan kaynaklı. Ama halihazırda Warzone oynuyorsundur MW modları bedava olmuştur deneyimlemek için önünde hiçbir engel yoktur, beğenirsin ve alırsın. Ortada saçma bir durum yok kısacası. Tamamen satış politikası.

Öncelikle araya bi' nokta virgül koysaydın keşke dostum. Ne demeye çalıştığını anlamak için kendimi zorladım yahu. :D.

Konuya gelecek olursak ikisinin aynı oyun içinde paketlenmesinin tek bir sebebi var, Warzone oynayan kilitleyi MW aldırmaya, almaları halinde de ekstra indirme yapmadan oynamaya devam edebilmelerini sağlamak. Üstelik ara sıra Mw'yi belirli süre boyunca bedava yapıyorlar, bu da yine Warzone oynayan insanlara yönelik bir satış politikası. Ekstra indirme yaptırmadan oyunun diğer modlarını deneyimlemeni sağlıyor. Örnek verecek olursak 100 GB Mw'yi 2 gün boyunca bedava diye indirmek istemeyebilirsin boyutundan kaynaklı. Ama halihazırda Warzone oynuyorsundur MW modları bedava olmuştur deneyimlemek için önünde hiçbir engel yoktur, beğenirsin ve alırsın. Ortada saçma bir durum yok kısacası. Tamamen satış politikası.

İkisi de aynı oyun aynı kilitle değil yani değil mi?

Yanlış yazmışım kusura bakmayın. Kilitle.

Yine yanlış oldu herhalde. Kitle olacak sanırım. Kusura bakmayın dalga geçmek için sormadım acaba başka bir kelime mi yazmak istemişsiniz diye düşündüm. Boş yere de ceza yemeyin :). Otomatik düzeltme yapınca kilitle yazıyor. Sizinle alakalı değilmiş bende de aynısı oldu.

Geri
Yukarı