CoD Warzone ses sorunu

emrealtunbey

Centipat
Daha fazla  
Sorun şöyle ki oyunun intro kısmında ses alıyorum ancak connected kısmı ve sonrasında ses alamıyorum. Kulaklığı kapattığım zaman oyundan ses gelmeye başlıyor. Kulaklığım ASUS WH-CH500 Bluetooth. Diğer bütün oyunlarda gayet iyi bir ses alıyorum.

Sorun şöyle ki oyunun intro kısmında ses alıyorum ancak connected kısmı ve sonrasında ses alamıyorum. Kulaklığı kapattığım zaman oyundan ses gelmeye başlıyor. Kulaklığım ASUS WH-CH500 Bluetooth. Diğer bütün oyunlarda gayet iyi bir ses alıyorum.
Reyiz bende de jbl t500bt var. Aynı sorun bende de vardı ses ayarlarından kulaklığı varsayılan olarak seçmen lazım o zaman düzeliyor.

Reyiz bende de jbl t500bt var. Aynı sorun bende de vardı ses ayarlarından kulaklığı varsayılan olarak seçmen lazım o zaman düzeliyor.
Oyunun içindeki ses ayarlarında varsayılanı göremedim. Resetleme yaptım ama düzelmedi. Blizzard'dan oyunun play buttonun yukarısında ki ayarlardan da resetleme yaptım ama düzelmedi. Yardımın için sağol.

Benimde mikrafonda sorun var ses gitmiyor karşıya @emrealtunbey çözüldü mü sorunun ?
Sorun düzelmedi ama daha önce microfonunu denedinmi bilgisayar ile. Bazı microfonların kartı uyumlu olmuyor. Ama sorun onda değilsen oyunun müzdaribiyiz.

blızzard uygulamasına girin ordan warzone un üstüne geldiğin zaman yukarda ayarlar var tıkladığın zaman ses ayarlarından halledebilirsin diye düşünüyorum
sasa.png

TAM OLARAK DA BURDA

blızzard uygulamasına girin ordan warzone un üstüne geldiğin zaman yukarda ayarlar var tıkladığın zaman ses ayarlarından halledebilirsin diye düşünüyorum
Eki Görüntüle 517037
TAM OLARAK DA BURDA
Teşekkür ederim ne yazık ki bilgisayarım bozuldu ve servise verdim. Geri alınca denerim bi çözümü.

takım arkadaşlarının sesi gelmiyor benim sesim onlara gidiyo onlar konuşuyor işareti görüyorum ama sesleri gelmiyor hyperx cloud 2 kullanıyorum lütfen yardım edin

Benim sorunum hala devam ediyor bir çözüm bulamadım tek bu oyunlada sınırlı kalmadı cs go pubg gibi oyunlarda daha önce bu kulaklık ile ses alabiliyordum artık onlardanda ses alamıyorum alsam bile bir kaç dakika sonra ses gidiyor.

takım arkadaşlarının sesi gelmiyor benim sesim onlara gidiyo onlar konuşuyor işareti görüyorum ama sesleri gelmiyor hyperx cloud 2 kullanıyorum lütfen yardım edin

bu sorunum düzelti arkadaşlar denetim masasından ses aygıtlarından kulaklığınızı varsayılan aygıt yapıyorsunuz düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı