CoD Warzone texture'lar yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

MGZINAKS

Centipat
Sabah indireyim dedim, oyuna giriş yaptım fakat texture'lar yüklenmiyor. Görüntü kalitesi berbat (ayarlar Ultra'da olmasına rağmen). Bunun herhangi bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka böyle evler falan yüklenmiyor dürbünle falan baksanda bulutlar hareket ediyor çimenler silindirle ezilmiş gibi mi?
Oyunu silcen baştan yüklücen düzeliyor bende de dün aynısı oldu dün geçendede aynısı olmustu format atmak zorunda kaldım dün PC'ye oyunu silmiştim baştan yüklemiştim düzelmişti. Şimdi 90 GB tekrar indirioyum abi :D delireceğim

Son düzenleme:
Konunun ucu çok açık ve geniş, sorun her şeyden kaynaklı olabilir. Driver güncellemek belki çok klasik olacak ama ilk iş o gibi.

Sistemsel bir arıza oldugunu sanmıyorum RTX2060 2080 Ti lerdede böyle şeyler oluyor oyunsal bir problem birçok problemi var olay 100 GB'lik bir oyun indirmesi zor ve uzun sürüyor 16 Mbps internetim var geçen yükledim oynadım oynadım bir de ne göreyim texture yüklenmiyor :D sapan saçma format atmadan önce de olmustu sildim yükledim oyunu düzeldi şimdi bir daha indiriorum 2 gündür oyun indirme ile geciyor :D

Konuyu biraz hortlatacağım ama bahsettiğiniz sorun bu sorun mu? Kafayı yemek üzereyim çözemedim kaç haftadır. @ThePatrio

Grafik ayarlarının ayarlandığı yerde 'Restart shader cache' var ona bas ve onay ver. Altta apply demeyi de unutma. Eğer geç yüklenme varsa RAM ya da VRAM yetersizdir ayarlarını düşür.

Yeni konular

Geri
Yukarı