Çözüldü CoD: Warzone ağaçlar yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Rhulkinator

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce bu sorun için konu açmıştım çözemedik, tekrar açmak istedim modlardan özür dilerim.

Sorunu özetlemek gerekirse; Uzaktaki ağaçlar yarım yükleniyor. Hareket halindeyken titriyor ve gözü rahatsız ediyor.

Bendeki sorun bu; sorun2.jpg
Bu da olması gereken sorunsuz görüntü; diğer açtığım konuda bir arkadaş aynı yerden ss atmış sağolsun. asdadad.png

Denediklerim;
Ekran kartı driverını silip temiz kurulumla kurdum, çözülmedi.
Nvidia içindeki Doku süzme kalite ayarı gibi bütün ayarları tek tek denedim çözülmedi.
Oyun Hard diske kuruluydu, SSD satın alıp denedim çözülmedi.
Oyundaki ayarların da hemen hemen hepsini denedim çözülmedi.
Oyun içinden Shader yüklemesini tekrarladım, çözülmedi.

Burada daha rahat anlaşılıyor, ağaçların üst kısımları yüklenmemiş. Hareket edince titriyor gibi oluyor. Hikayeli bir oyun olsa çok önemsemeyeceğim de ormandaki bir tepeden aşağıya bakarsam ağaçların bu kısımları titrediği için titreyen kısımları düşman sanıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

sorun3.jpg

Son düzenleme:
Yeniden yüklemek de sorunu çözmedi maalesef. Pes ediyorum artık 4. sezon güncellemeleriyle belki düzelir. Teşekkürler yardımlar için.
Twitch'den bir arkadaş şu ayarları bir dene deyip ayarları attı. Daha önce denediğim Film Strength ayarını 1.00 dan 0'a çekince düzeldiğini düşünüyorum başka bir sürü ayar değiştirdim, Daha önce denemiştim ama anti aliasing ayarını kapatmak gerekiyormuş sanırım Film strength ile birlikte. Battle.net önbelleğini falan da temizledim onunla ilgisi var mı bilmiyorum. Sonuç olarak aylar sonra keyif alarak bir oyun oynadım ya. @Heulse

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı