CoD Warzone uzak mesafede kalitesiz görüntü

shizel

Hectopat
Merhabalar, CoD Warzone'da texture quality highda olmasına ve render resolution 100 olmasına rağmen uzak mesafeleri çok kalitesiz görüyorum. Monitörüm AOC 24G2U 1920X1080. Bunun sebebi ne olabilir?

Ez0HDZ.png

JF13lo.png
WcAWEI.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Texture filter anisotropic" diye bir ayar olması lazım. Uzak mesafedeki nesnelerin netliğini onu yükselterek artırabilirsin. Ama ekran kartına binen yük artar. Uygun olan seçeneği seçersin kullanıma göre. Kaç seçenek vardı oyunda hatırlamıyorum.

Dediğiniz ayarı denedim en kalitelisi olan Filmic SMAA T2X bile yaptım ama hala aynı kalitede uzak mesafeler.

Kardeşim o düzelmez ne yapsan çünkü oyunun kendisinde bir pusluk var PUBG gibi temiz görüntüsü yok sezon 1'den beri denemediğim bir şey kalmadı maalesef CoD yapımcıları böyle görüntü veriyor

Kardeşim o düzelmez ne yapsan çünkü oyunun kendisinde bir pusluk var PUBG gibi temiz görüntüsü yok sezon 1'den beri denemediğim bir şey kalmadı maalesef CoD yapımcıları böyle görüntü veriyor
Deme ya 15" laptopu 24" monitöre bağlayıp oynadım ilk defa çok gözüme çarptı. Çok rahatsız ediyor büyük ekranda oynarken.

Nvidia ekran kartı kullanıyorsan Gforce Experiance filtrelerini kullan. Oyundayken Alt+ F3 yapınca açılır. Benim ayar:

Dosya Ekleri

• IMG_20200815_061655.jpg
    IMG_20200815_061655.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 240
Bu biraz da alışkanlık meselesi. Ben yıllardır 27 inç monitörle oyun oynarım. Warzone da da 27 inç monitörle oynuyorum ve hiç bir rahatsızlık duymadım. Sanırım sen monitör değişikliği yaptığın için birazcık yadırgamışsın görüntüyü.

Geri
Yukarı