Çözüldü COD WW 2 grafiğinin yükseğe alınmasına rağmen kötü gözükmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nqvelist

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunun grafik ayarlarını en yükseğe almama rağmen oyuna girdiğimde görüntü berbat ve grafik ayarları en düşükte oluyor. Bunun sebebi nedir acaba? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Arkadaşlar uyumluluğu windows 7 yaptım sorunum çözüldü.

Çözüm
Oyun hem ekran kartının belleğini aşıyor hemde Ram i ağzına kadar dolduruyordu, ekran kartına biraz hız aşırtma yaptım ve kaplamalar ağır ağır yüklenmeye başladı oyun içinde. Ben de oyunun grafik optimizasyon sorunu olan ayarları tespit edip onları kapadım. Shadows ayarını kapadım örtüşme önleme ayarını'da FXAA alarak sorunu çözdüm. Şuan hiç bir problem yok. Oyun zaten sorunluydu ama çok şükür sırasıyla tüm sorunları çözdüm (y)
Arkadaşlar bir hafta önce kadar böyle bir konu açmış ve ardından uyumluluğu windows 7 yaparak çözdüğümü belirtmiştim. Şimdi ise aynı problem devam ediyor. Problemim oyunun grafik ayarlarını en yükseğe almama rağmen oyun içinde düşük olması, şimdiden teşekkürler.

Oyun hem ekran kartının belleğini aşıyor hemde Ram i ağzına kadar dolduruyordu, ekran kartına biraz hız aşırtma yaptım ve kaplamalar ağır ağır yüklenmeye başladı oyun içinde. Ben de oyunun grafik optimizasyon sorunu olan ayarları tespit edip onları kapadım. Shadows ayarını kapadım örtüşme önleme ayarını'da FXAA alarak sorunu çözdüm. Şuan hiç bir problem yok. Oyun zaten sorunluydu ama çok şükür sırasıyla tüm sorunları çözdüm (y)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı