Çözüldü COD WZ Multiplayer "Fatal Error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
25
Arkadaşlar oyuna sadece hafta sonu için çok oyunculu modunu getirmişler. Tam yükleme ekranına geçecek iken yükleme ekranının arkasındaki resim beyaz olarak geliyor ve Fatal Error veriyor direk. Oyundan çıkıp bir daha girdiğimde Safe Mode'dan gir diyor bende Safe Mode'dan girdiğim zaman oyuna sorunsuz bir şekilde girip oynayabiliyorum ama kesinlikle normal açtığım zaman izin vermiyor. Safe Mode'da da grafikler çok kötü oluyor. İnternette çözüm olarak "data" klasörünü silip dosya doğrulama yapınca çözülüyor diyorlar ama data klasörü 85 GB, bu da oyunu yeniden indirmem demek. Siz sorunsuz sınırlı çok oyunculu modu oynayabildiniz mi?

Aldığım hata:
Ekran Görüntüsü (43).png

Safe Mode'da açınca sorunsuz oynayabiliyorum:
Ekran Görüntüsü (44).png

Çözüm
Sadece aniyah incursion haritasında oluyor,o harita geldiği zaman başlamadan lobiden çıkıyorum.
Rastgele atıyor ama maç başlamadan önce ismi yazıyor.
Hocam kaç defa o harita gelince lobiden çıktım ama sürekli o harita geliyor.
Edit: Başka harita geldi deneyeceğim şimdi.
@Hollewache, hocam dediğiniz gibi oldu, başka bir haritada girebildim şu an. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı