Codegen bilgisayar monitör Power güç kablosu alınır mı?

MakeMyDay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Güç kaynağım 600 +80 watt.

Güç kablosunun kablosuna yanlışlıkla dokunduğum an bilgisayar kapanıyor. Temassızlık yapıyor. Sorunun da güç kablosunda olduğuna eminim. Prizde vs herhangi bir şey yok.

Bu yüzden iki basit soru sorarak sizlerden yardım istiyorum:

1) Bu linkteki güç kablosunda monitör için yazıyor. Bunu sadece monitör için mi kullanabiliyorum yoksa kasaya yani güç kaynağına da takabiliyor muyum?

2) Eğer bu güç kablosu monitörün dışında da kasanın arkasına yani güç kaynağına da takabiliyorsam, bu güç kablosunu alınır mı? (Codagen bilgisayar güç kablosu 125 TL.)

Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ben bu zamana kadar PC güç kablosunu monitörde de kullandım, monitör kablosunu PS3'te de kullandım. Bu zamana kadar bir zararını görmedim. Kablolar çoğunlukla universal oluyor yani aynı elektriği sağladığı sürece kullanılır zaten PSU'lar o elektrik akımını düzenleyip dağıtması için var.

Ben bu zamana kadar PC güç kablosunu monitörde de kullandım, monitör kablosunu PS3'te de kullandım. Bu zamana kadar bir zararını görmedim. Kablolar çoğunlukla universal oluyor yani aynı elektriği sağladığı sürece kullanılır zaten PSU'lar o elektrik akımını düzenleyip dağıtması için var.
Peki bu güç kablosuna ne diyorsun hocam alınır mı? Alıp bunu kullanayım o zaman diyorum. Ne dersin?

Peki bu güç kablosuna ne diyorsun hocam alınır mı? Alıp bunu kullanayım o zaman diyorum. Ne dersin?

Ben olsam alır kullanırdım hocam. Ben markaya vesaireye bakmadan kullanıyorum çoğunlukla.

Yeni konular

Geri
Yukarı