Çözüldü CodeLite "System cannot find the path specified" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni başladım. Udemy'den izleyerek yapıyorum fakat kodu çalıştırdığım zaman siyah panelin açılması lazım değil miydi? Sorun ne anlamadım.

1617698796738.png

1617698903349.png

(";") Koymayı unuttuğumdan kaynaklı değil, koysam da açılmıyor, aynı hata.

1617700670851.png

Mingw (code: Blocks) diyor fakat önceden Code Blocks olduğu için böyle sanırım. Udemy'de izlediğim adamda öyle bir şey yok. Bundan kaynaklı olabilir mi?

1617700850757.png

Yoksa buradan mı bir şey değiştirmem lazım?

Yardım.

Son düzenleme:
Programı bilmiyorum ama derlemeden çalıştırıyor olabilirsiniz. Hiç derlemediğiniz için de dosya olmaması mantıklı. cout olan satırda noktalı virgül koymalısınız. Bununla ilgili herhangi bir uyarı bile gelmemiş. Bu da düşüncemi destekler nitelikte.

Sanırım Workspace'te Debug yazısının altındaki koşan adam abimiz programı run ediyor. Direkt ona mı basıyorsunuz? Yoksa solundaki çekiç ile de iş yaptınız mı? İzlediğiniz yerde ne yapıyor?

Programı bilmiyorum ama derlemeden çalıştırıyor olabilirsiniz. Hiç derlemediğiniz için de dosya olmaması mantıklı. Cout olan satırda noktalı virgül koymalısınız. Bununla ilgili herhangi bir uyarı bile gelmemiş. Bu da düşüncemi destekler nitelikte.

Sanırım Workspace'te Debug yazısının altındaki koşan adam abimiz programı run ediyor. Direkt ona mı basıyorsunuz? Yoksa solundaki çekiç ile de iş yaptınız mı? İzlediğiniz yerde ne yapıyor?

Build and run yapmak için.
Buraya basıyorum fakat izlediğim Udemy'deki adam benimle aynı şeyleri yapıyordu onda bir sorun olmadı fakat ben de böyle nasıl düzeltirim?

1617702250906.png

Yeni konular

Geri
Yukarı