Çözüldü CodePen YouTube Linki Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
CodePen'e eklediğim YouTube linki çalışmıyor. Nasıl projesi kaydedip birine atabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (749).png
    Ekran Görüntüsü (749).png
    51,7 KB · Görüntüleme: 101
Çözüm
Ben direk kopyalayıp yapıştırdım, düzelttiğimde de bu hata çıkıyor.
Hala yanlış URL yazıyorsun çünkü. Bu seferde .com eklememişsin.

Ekstra olarak target="_blank" eklemen gerekli a tagına.

Örnek: [CODE lang="html" title="Kod"]<a href="https://youtube.com/atGCQWspKTE" target="_blank">1 Yıllık Nitro Classic</a>[/CODE]
@Samet_29

[CODE lang="html" title="Kod"]<a href="https://youtube.com/atGCQWspKTE" target="_blank">1 Yıllık Nitro Classic</a>[/CODE]

Yazdığınız yeri bunla değiştirin. Çalışacaktır.
tm
Save yaptıktan sonra yukardaki URL'yi başka birisine atabilirsin.
kaydettim (görseldeki bağlantıyı kopyala kısmından) fakat direk kod sayfasını da atıyor, sadece beyaz sayfa ve yazıların olduğu yeri nasıl açarım?
tm

kaydettim (görseldeki bağlantıyı kopyala kısmından) fakat direk kod sayfasını da atıyor, sadece beyaz sayfa ve yazıların olduğu yeri nasıl açarım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (754).png
    Ekran Görüntüsü (754).png
    215,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Ben o "1 Yıllık Nitro" yazan yere basılır basılmaz youtube videosunun açılmasını ve bu sayfanın codepen üzerinden değil ayrı bir sekmede açlımasınıistiyorum @Ecmel

@Samet_29 tamam verdiğim kodu yazınca YouTube sayfasına atıp videoyu başlatacak. Sen videonun URL'sinin doğru olduğundan emin misin? Çünkü o URL'yi denedim ben çalışmıyor. Şu anda o "a" tagı zaten görevini yapıyor. target="_blank" kodu zaten farklı sekmede açılmasını sağlıyor.

@Samet_29 verdiğim kodu uyguladığın zaman ve URL'yi doğru koyduğun zaman kodun sorunsuz çalışması lazım. Eğer bir hata varsa ya kodu kaydedememişsindir ya da videonun URL'si yanlıştır.

@Samet_29 verdiğim kodu uyguladığın zaman ve URL'yi doğru koyduğun zaman kodun sorunsuz çalışması lazım. Eğer bir hata varsa ya kodu kaydedememişsindir ya da videonun URL'si yanlıştır.
videonun linki üste işte
bu ekranda kod çalışıyor ama bunu başka bir sekmeye alamıyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (756).png
    Ekran Görüntüsü (756).png
    146,3 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı