Çöken GM Discovery'yi SP Flash Tool Tanımıyor

Samet Çelik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bendeki Discovery cihaza Twrp yükledim ancak telefon çöktü. Açma tuşuna basınca cihaz açılıyor ancak animasyondan sonra öylece kalıyor. Recovery'ye girmiyor. SP Fash Tool ile sistem atmak istedim. Bütün driverlar kurulu. Ancak ne yaptıysam cihazı tanıtamadım. Başka bilgisayar ve kablo kullandım ancak hala işe yaramadı. Cihazı takınca dahi PC tanıma sesi vermiyor. Yardımınız lazım. Ve de aygıt yöneticisinde cihaz gözükmüyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet baktım. Cihaz gözükmüyor. Bu arada cihaz telefoncudan söket değişimi ile geldi. Benim arkadaşımda aynı cihaz var yarın denerim onunla. Eğer onda olursa drmekki söket bozuktur. Cevabınız için teşekkürler.

Benim asıl cihazım Asus ZenFone 2. Onun için var bu sürücü bende. Aslında bakarsan bütün cihazlar için sürücüler var. Ancak yinede olmadı. Cevap vetdiğiniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı