Çölde geçen eski 3. şahıs görüş açılı Mad Max tarzı oyunun ismi nedir?

atakan9878

Femtopat
Daha fazla  
Çocukken oynadığım bir oyun, sadece başını hatırlıyorum. 2 araba 1 karavan mouse tıklayarak ilerletiyorduk, harita LoL'deki gibi sadece gittiğin bölge aydınlık oluyordu, kalan bölgeler karanlıktı. Bana bir yere gitmemi söylüyordu işaretlerle, o kadarını anlıyordum. Savaşmamı istediğini anlamamıştım İngilizce bilmediğim için o zamanlar xd. Velhasıl eski 3. şahıs Mad Max tarzı bir oyun

Yok gitmediğin bölgelerde aydınlık gözüküyor o oyunda bir de benim dediğim oyunun devasa bir haritası vardı.
Command & Conquer oyunlarında da gitmediğin yerler karanlık oluyor ama bir kez gittiysen aydınlık kalıyor. Ancak anladığım kadarıyla üs kurup asker basıp para yönetmekten ziyade Commandos, Company of Heroes gibi eldeki adamları yönetmeli bir oyun arıyorsunuz.

Çocukken oynadığım bir oyun, sadece başını hatırlıyorum. 2 araba 1 karavan mouse tıklayarak ilerletiyorduk, harita LoL'deki gibi sadece gittiğin bölge aydınlık oluyordu, kalan bölgeler karanlıktı. Bana bir yere gitmemi söylüyordu işaretlerle, o kadarını anlıyordum. Savaşmamı istediğini anlamamıştım İngilizce bilmediğim için o zamanlar xd. Velhasıl eski 3. şahıs Mad Max tarzı bir oyun

1943 Deadly Desert olabilir mi?

Geri
Yukarı