Çöpadam animasyonu yapmak için alternatif uygulama önerisi

rüzgar nar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana çöpadam animasyonu yapılabilen bir uygulama lazım. Bilgisayarda pivot var pivot çok kullanışlı değil geliştirilmesi gerek. Başka pivot gibi uygulama var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok da zor değil aslında tabletten kendin çiziceksin bunu masaustune atacaksın o karakterlere Adobe gibi uygulamalardan tek tek hareket ekleyeceksin arka planı yapacaksın arka planı canlandırıcaksın.

Tabletim yok maalesef ve ücretsiz bir uygulama arıyorum benim bildiğim kadarıyla Adobe paralı.

Pivot animatörü nasıl indirdiniz? Benim indirdiklerimde hep virüs vardı.

O yüzden çok kullanamadım.

Virüslü diyordu kendi sitesinde oda reklam olduğu içindi gittim taminidirden indirdim uyarıda vermedi sadece sakla uyarısı verdi oda virüs değil.

Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin. Hocam, zaten PC'den mouse ile cizemezsiniz adamakıllı.

Hayır çizmek değil pivot animatorda çizmiyorsun hazır figür var sen onu hareket ettiriyorsun kare kare sonra animasyon oluşuyor.

Çok da zor değil aslında tabletten kendin çiziceksin bunu masaustune atacaksın o karakterlere Adobe gibi uygulamalardan tek tek hareket ekleyeceksin arka planı yapacaksın arka planı canlandırıcaksın.

Blender'la olur mu peki?

Yani Adobe yerine Blender kullansam olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı