Çözüldü 2015 MacBook Air'a Photoshop Nasıl Kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlperenŞık

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, bugün 2015 model MacBook Air aldım. İçersinde 10.11.6 El Capitan yüklü. Photoshop yüklemek istiyorum ancak sürümden dolayı izin vermiyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Catalina'ya yükseltmenizi tavsiye ederim.

Çözüm
PixelMator Pro kullanın bence öyle çok zorunda değilseniz. Cidden Ps'in yapabildiği birçok şeyi yapıyor :)
Ya açıkçası kendim PC de sürekli kullanıyorum. Bu cihazda da bulunmasını istedim arada küçük işlerim oluyor ondan dolayı.
Catalina'ya yükseltmenizi tavsiye ederim.
Catalina'yı pek tavsiye etmiyorlar ama pek detaylı bilgim olmadığından denemeye cesaret edemiyorum.

Ya açıkçası kendim PC de sürekli kullanıyorum. Bu cihazda da bulunmasını istedim arada küçük işlerim oluyor ondan dolayı.

Catalina'yı pek tavsiye etmiyorlar ama pek detaylı bilgim olmadığından denemeye cesaret edemiyorum.
Catalina kullanıyorum şu an pek problem yaşamadım şu ana kadar.

Peki Catalina'ya yükselttim problem yaşarsam geri sürüm düşürme oluyor mu ?
Onu bilmiyorum araştırmanız lazım. Açıkçası problem yaşayacağınız sanmıyorum mâlum yeni aldıysanız Apple telefondan da destek veriyor.

Onu bilmiyorum araştırmanız lazım. Açıkçası problem yaşayacağınız sanmıyorum mâlum yeni aldıysanız Apple telefondan da destek veriyor.
İkinci el aldım fakat aldığım kişi blog yazarlığı yapıyormuş neredeyse hıç kullanılmamış bir cihaz. O da yazılım güncellemelerini yap dedi şimdi onu deniyorum.
Güncelleme hiçbir işe yaramadı hocam.

Son düzenleme:
İkinci el aldım fakat aldığım kişi blog yazarlığı yapıyormuş neredeyse hıç kullanılmamış bir cihaz. O da yazılım güncellemelerini yap dedi şimdi onu deniyorum.

Güncelleme hiçbir işe yaramadı hocam.

Güncellemenize rağmen mi kullanamıyorsunuz?

Geri
Yukarı