MacBook Apple ID ekranında giriş yapmıyor

Samet Danacı

Kilopat
Daha fazla  
İkinci el MacBook satın aldım çalışıyordu. Başka bir iCloud tanımlıydı kendi iCloud hesabıma girmek için sildim artı sıfırlama yapayım baştan kurayım dedim.command r tuşuyla Refresh ekranına geldim, HDD'yi işletim sistemini temizledim. Yükleme ekranında Apple ID giriş ekranında başlangıçta kaldım. Sebebi giriş yapmıyor onaylamıyor farklı bir hesapla denedim giriş yapmıyor, hizmet geçici olarak kullanılamıyor diyor format atamıyorum. Artı yeni flash bellek aldım, DMG dosyası olarak işletim sistemi olarak yazdım. USB bellegi disk izlencesinde gösteriyor sıfırlama seçenek ekranında göstermiyor, bu da olmadı. Yardımınızı bekliyorum, bir gün bile kullanamadan cihaz bu şekilde kaldı. Dün almıştım birinden evde sıfırlamadan sonra kaldı bu şekilde.
macOS X Catalina sistem var 2009 yılı.

MacBook Apple ID giriş sorunu...
Hizmet geçici olarak kullanılamıyor.
Daha sonra tekrar deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple'ın icloud ile çalınan yada kaybolan cihazlara koruması var. Windows gibi değil. Önce Apple id eski hesaptan ve icloud'dan çıkacaktınız. Sonra kendi hesabınızı girebilirdiniz.

zaten çıkış yapmıştım kaldırmıştım hesapsız olarak işletim sistemini kurmaya çalıştım kaldı böyle yardım edin..

Geri
Yukarı