Çözüldü Access Point'e bağlı mi Box'tan, modeme bağlı USB'yi görme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

arthurf

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Mi box üzerinden USB'yi görmek istediğimden dolayı öyle bir konu başlığı yazdım lakin Access Point'e bağlı bilgisayardan veya IPhone'dan modeme bağlı USB içeriğini nasıl görebilirim acaba? Bu konu üzerinde deneyimi olan var mıdır?

Bilenen değerler
  • ZyXEL VMG3312-B10A (modem) (192.168.1.1)
  • Inca Access Point (Access Point) (192.168.1.2)
  • Mi box s 4K (Access Point'e bağlı)
Normal şartlarda mi box modeme bağlı olduğu zaman içinde X-plore dosya yöneticisi uygulaması ile LAN üzerindeki Server'ları arayabiliyor. Ama cihaz Access Point'e bağlı olduğu için modeme bağlı Digital Media Server'ı göremiyor.

Benim isteğim mi box üzerinden modemdeki Digital Media server'a ulaşmak ve server içinden film ve dizi oynatmak. Eldeki imkanlara göre bunu nasıl yapabilirim?
*Ekleme
Access Point Modeli: Inca IAP-700NR

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DHCP'yi kapatıp LAN > WAN yerine LAN > LAN dener misiniz? Şu anda ayarlar ve kablo bağlantısı hangi portlar arasında?
DHCP'yi kapatıp LAN > WAN yerine LAN > LAN dener misiniz? Şu anda ayarlar ve kablo bağlantısı hangi portlar arasında?

Vallahi Recep Bey işe yaradı, LAN – LAN yaptım statik IP verdim cihazlara, gördü şimdi. Çok teşekkür ederim, bir problem daha çözüldü 😊.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201115-174745.png
    Screenshot_20201115-174745.png
    118,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı