Çözüldü AMD Catalyst Control Center 14.9 Yükleme Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreYerlikaya

Kilopat
Yer
İstanbul, Turkey
Merhaba arkadaşlar, yine şu lanet ekran kartı sürücü güncellemesinde hata yaşıyorum :(

Driver Fusion ve Driver Sweeper ile tüm AMD dosyalarını sildim ve 14.9 sürümünü sıfırdan kurdum. Sürücülerin hepsini "Başarıyla Yüklendi" şeklinde yazdı ama AMD Catalyst Control Center'ı açmak istediğimde aşağıdaki gibi bir sorunla karşılaşıyorum;

İsimsiz 1.jpg

AMD Catalyst Control Center - Normal/Gelişmiş/Sihirbaz programlarını çalıştırmak istediğimde bu hatayı veriyor.

"Çalıştırma Zamanını Yeniden Başlat"ı çalıştırmak istediğimde de şu hatayı veriyor;

İsimsiz 2.jpg

Neden bu hataları alıyorum arkadaşlar? AMD Catalyst Control Center'ı çalıştırıp ayar yapmam lazım ama çalışmıyor.

Yardımcı olunuz lütfen :(

upload_2014-10-9_19-16-38.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle, şuan kurulu olan sürücüyu C/AMD/Support dizinindeki Setup.exe dosyası ile kaldır. Custom'u seç ve her şeyi kaldır. Sonra da AMD-Catalyst-14-9-win7-win8.1-64Bit-dd-ccc-whql.exe isimli dosyayı açıp sürücüyü yükle. Yani sürücüyü silip tekrar yükle.

Konu başında yazmıştım; "Driver Fusion ve Driver Sweeper ile tüm AMD dosyalarını sildim ve 14.9 sürümünü sıfırdan kurdum. Sürücülerin hepsini "Başarıyla Yüklendi" şeklinde yazdı ama AMD Catalyst Control Center'ı açmak istediğimde aşağıdaki gibi bir sorunla karşılaşıyorum" diye. İlk işim o oldu zaten. Ama olmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı