Amd catalyst 14.9 Paket yükleme hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

murat1186

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi paket yükleme hatası alıyorum .

Tam control center'a geliyor yüklerken biraz doluyor ve paket yükleme hatası veriyor. Bir sitede okudum birisi visual c studio felan hepsini sil dedi sildim fakat işe yaramadı. PC'den kaldırıp tekrar kurdum yine olmadı.

Çözüm arıyorum, bu sorunu yaşayan çok kişi var ama bazıları düzeltmiş çözümü yazmamış malesef.
Yardım istiyorum bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş o internetten indirilen paketler doğru değil bende bilgisayarı aldığımda yanında cd'sini vermişlerdi daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım şahsen. Farklı bir sürüm indir ve dene 14.9'dan önceki sürümleri.

Hepsini denedim kardeşim hepsini önceki sürümleride zaten kendi sitesinden indiriyorum driverları Desktop link bu.

Yanlış Bilgilendirme
Bana kalırsa bit sorunu 64 bit işletim sistemi 32 ye çevir bence ozaman sorunun çözülecektir diye düşünüyorum.

32 bit nasıl çeviriliyor 32 bit driver mi indireyim ?

32 bitlik windows 7 kur.

Bir daha format atmak istemiyorum. Formatsız düzelmez mi? Sorunum bu:

asd.png

Asla 32 Bit kurulum yapmayacaksın. Kafana göre de Visual C Studio silmeyeceksin veya kaldırmayacaksın. NET Framework 4 kur öncelikle.

Kardeş o internetten indirilen paketler doğru değil bende bilgisayarı aldığımda yanında cd'sini vermişlerdi daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım şahsen. Farklı bir sürüm indir ve dene 14.9'dan önceki sürümleri.
Böyle bir şey yok.
Bana kalırsa bit sorunu 64 bit işletim sistemi 32 ye çevir bence ozaman sorunun çözülecektir diye düşünüyorum.
Sorunun 64 Bit işletim sistemiyle alakası yok.
32 bitlik windows 7 kur.
Offf of...
Verdiğim linkten en baştakini indir ve dene işletim sisteminide seçip indir link: AMD Radeon HD 7770 için sürücüler
İlk mesajında "internetten indirilen paketler doğru değil" diyorsun ve sornasında internetten bir sürücü öneriyorsun. Seni bu saçma sapan çözüm önerilerinden dolayı 1 ay banlamak durumunda kaldık.

Bu süre içerisinde burasının, konu hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmayan ve bunun yanında yeterli araştırma yapma zahmetini bile göstermeden konulara istediği gibi cevap yazabileceği bir yer olmadığını şimdiden anlamanı umuyoruz. Son olarak da kuralları oku mutlaka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı